Vyberte možnost Stránka

Tento svetr se do vašeho šatníku nehodí! Zjistěte, jak oholit pánskou hruď?

Tento svetr se do vašeho šatníku nehodí! Zjistěte, jak oholit pánskou hruď?
Rate this post
!AdSense – before contentZbavte se svého svetru a ukažte svou vypracovanou hruď. Ukážeme vám, jak bezpečně a efektivně oholit pánskou hruď.

Nepoddajný porost na vaší hrudi už nebude mít šanci!

Zarostlé tělo je především k vidění u těch mužů, pro které je posilování a trénink neznámým pojmem. Takový muži potřebují svou mužnost dokazovat chundelatým kožichem.

Pokud jste ovšem ten typ chlapa, který na “benči“ zvedne svou vlastní váhu, nemáte chlupy zapotřebí. Testosteron z vás stříká už na první pohled. Navíc, když už v posilovně dřete, tak ať je to alespoň vidět.

Oholte si hrudník a ukažte výsledky své tvrdé práce prostřednictvým dokonale hladké pokožky. 

Depilování není vůbec tak bolestivé

V dnešní době se na depilování mužské pokožky specializuje nejeden salón, a navzdory tomu, že je tento zákrok obecně považován za velmi bolestivý, není to nic, co by se nedalo zvládnout. Je to asi tak bolestivé, jako když za sebou máte náročný trénink v gymu, a tak nepříjemné jako nedělní návštěva tchyně.

Nenechte si ujít! Tito borci dokonce zvládli depilaci koulí!

Depilace hrudníku se hodí pro muže:

  • s tmavým a hustým porostem chlupů na hrudníku
  • s citlivější pokožkou, která špatně snáší holení
  • s tendencí zarůstajících chlupů

Úspěšná depilace hrudníku není jen o rychlosti a technice provedení, ale také o tom, jak se budete k hladké pokožce po zákroku chovat. Pokud nestojíte o zarudnutí a nepříjemné podráždění, vyhněte se koupelím, saunování, plavání v chlorované vodě a náročné fyzické námaze.

Rozšířeným pórům nedělá pot dobře. 

Holení hrudníku má své pro i proti

Pakliže nemáte “koule“ na depilaci, nebo jsou vaše chlupy světlé, můžete si hrudník jednoduše oholit. V takovém případě doporučujeme nejdřív porost zkrátit holícím strojkem a poté až použít žiletku. V případě holení je třeba počítat s kratší dobou výdrže. Cca po 3 dnech už začíná přírodní svetr zase růst.

Někdy je dorůstání porostu na hrudníku doprovázeno skutečně nepříjemným svěděním.

holeni-muzi

Hruď hladká jako dětská prdelka, nebo pořádně huňatý svetr? Pro co se rozhodnete vy? Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.