Vyberte možnost Stránka

Co s sebou přináší nízká hladina testosteronu?

Co s sebou přináší nízká hladina testosteronu?
Rate this post
!AdSense – before contentZjistěte, co vám hrozí, když je hladina testosteronu ve vašem těla nízká. Proč testosteron v těle každého muže ubývá a proč se tím vlastně zabývat?

Muži a “jejich“ testosteron

V poslední době je úbytek testosteronu u mladých, ale i starších mužů smutným trendem.

Přirozená hladina testosteronu je stále nižší, a tím se tak v podstatě každý muž musí vypořádávat s novými a novými obtížemi.

Mezi stále častější příznaky úbytku mužského pohlavního hormony patří: 

  • nechuť k sexu, problém s dosažením erekce, malý počet spermií (neplodnost),
  • únava, náladovost, sklony k depresím,
  • rychlejší přibírání na váze, oslabení kostí.

Proč testosteronu ubývá? Důvodů je hned několik.

Příčin je mnoho a všechny se ukrývají pod stále omílaným pojmem nezdravý životní styl.

Moderní muž nemá čas si sednout a zdravě se najíst. Konzumuje rychlé občerstvení a kupuje hotové pokrmy. S tím souvisí nedostatek mikroživin a vitamínů (D, A, C, hořčík, zinek).

Pro dostatečnou tvorbu testosteronu v těle je třeba dostatku vitamínů a minerálů. 

Dalším problémem je nedostatek pohybu. Sedavé zaměstnání dělá z většiny mužů obtloustlé lenochy, kteří jsou díky moderním technologiím stále pohodlnější. Přiznejme se, že každý z nás má milion důvodů, proč je problém najít si čas na sport.

Tělo muže bylo přizpůsobeno běhu, chůzi, skákání, lezení po skalách, ne k 12 hodinám sezení na “ergonomické“ židli.

Můžete to napravit

Co pro zvyšování testosteronu udělat? Možností je užívání produktů Testomax nebo třeba Zerex, které jsou prvním a nejjednoduším krokem ke zlepšení hladiny testoteronu. Obsahují látky, které jsou k produkci pohlavního hormonu nutné.

„Starejte se o své tělo. Je to jediné místo, ve kterém musíte žít!“

Pokud máte být zase plní síly a energie, pokud máte být výkonnější nejen v ložnici, je třeba hladinu testosteronu řešit. V opačném případě se vám v těle zvýší ženský hormon estrogen a vy se pomalu ale jistě stanete zženštilou verzí muže. To nechcete!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.