Vyberte možnost Stránka

To nejlepší z Movembra 2014!

To nejlepší z Movembra 2014!
Rate this post
!AdSense – before contentTaké vás pohltil trend Movember? Nejste sami! Podívejte se na ty nejvtipnější kníry tohoto ročníku!

Akce zvaná Movember si získává každým rokem větší oblibu. Víte, o co vlastně jde?

 

Obsah článku

Movember 2014

Jde o změnu svého vzhledu pomocí knírku, který má šířit povědomí o mužském zdraví. V podstatě šlo o to, vypadat se svým knírem co nejhůře to půjde a tím tak rozpoutávat konverzaci na téma mužského zdraví, popřípadě získávat finanční prostředky, ale hlavně se bavit!

 

Jasná pravidla

movember-6

Pokud jste se chtěli do této akce zapojit, bylo nutné oholit prvního listopadu svou tvář do hladka a pak už holit vše, jen ne svého pomalu rostoucího kníra.

movember-8

Co narostlo? Podívejte se na ty nejbláznivější kníry!

Double Movember!

movember-2

Movember od hlavy až k patě!

movember-5

Mít či nemít Movembra?

movember-knir

Mňau!

movember-10

Movember – Čas na podprsenku z chlupů!

movember-11

Jak jste se zhostili této akce vy? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.