Vyberte možnost Stránka

Muži pod skalpelem – plastika prsou

Muži pod skalpelem – plastika prsou
Rate this post
!AdSense – before contentDalší díl mužů pod skalpelem bude o velmi častém zákroku, který mění podobu mužského hrudníku, konkrétně prsou. Přečtěte si zajímavosti o plastice mužských prsou a zjistěte, v čem zákrok spočívá a kdy ho muži nejvíce podstupují.

Plastika prsou je oblíbená především u ženských pacientek, které trápí velikost prsou, jejich tvar nebo jdou na zákrok kvůli zdravotnímu problému. Ale plastika prsou není čistě ženský zákrok.

Operace prsou pomáhá i mužům trpícím gynekomastií.

Muži milují velká prsa, ale ne na svém hrudníku!

Gynekomastií trpí muži, kteří mají zvětšené prsní žlázy, jejich prsa vypadají jako ta ženská. A i když by jim mohla kdejaké žena velikost prsou závidět, samotní muži z toho tolik nadšení nejsou. Nejvíce trpí zvětšenými prsy muži v období puberty. S velkými prsy bojuje téměř 40% dospělých mužů.

Zbavit se označení gynekomastika je možné buďto pomocí léků nebo skalpelem, kdy jsou odstraněny prsní žlázy a také je odstraněn tuk pomocí liposukce.

Co způsobuje gynekomastii?

Toto onemocnění může být způsobené dědičností a také hormonálními změnami. Obecně se rozdělují tři typy gynekomastie.

1. Zvětšení mléčné žlázy bez tuku, je zachován mužský vzhled.

2. Zvětšení mléčných žláz i tukové vrstvy. Mléčné žlázy jsou schopny fungovat jako u ženy. Minimalizován růst mužského ochlupení.

3. Mléčná žláze není zvětšená, ale funkční. Změna tvaru prsa je způsobená tukovým tělesem.

Zvětšení prsou

Opakem mužů gynekomastiků jsou ti, kteří chtějí alespoň nějaká prsa. Jde pány, kteří nemají dostatek svalové hmoty v oblasti hrudníku. Muži trpí nedostatkem ženského zájmu a tak často volí právě operaci během níž je hruď zvětšená pomocí silikonového svalu. Je to podobná operace, kterou podstupují ženy. I když není tato operace častá, její provedení pomáhá vrátit sebevědomí například mužům, kteří trpí onemocněním štítné žlázy.

Speciální implantát vypadá po zahojení trvajícím zhruba měsíc, zcela přirozeně.

Uvažovali jste někdy o plastice prsou?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.