Vyberte možnost Stránka

Poruchy erekce

Poruchy erekce
Rate this post

Fungující vztah jde ruku v ruce spolu s dobrým sexem. Tak to prostě bylo, je a vždy bude. Jenže, co když se z dobrého sexu postupem času stává sex špatný a nakonec žádný? Poruchu erekce zažije každý muž minimálně dvakrát za život. Zjistěte, co stojí za problémy s erekcí a jak se jich zbavit!

O potížích s erekcí se hovoří stále častěji, přesto jen malé procento mužů navštíví lékaře. Důvodem může být jednak stud a také možnost nákupu léků přes internet. V dnešní době totiž existuje celá řada medikamentů, které účinně řeší problémy s erekcí.

 

Porucha erekce aneb erektivní dysfunkce

je problém, se kterým bojuje velké množství mužů. Nemožnost uspokojení partnerky ničí nejen samotný vztah, ale také sebevědomí muže. Být za impotenta nechce být nikdo, a tak se místo řešení problému s erekcí žena dočká výmluv typu jsem unavený z práce, nemám náladu apod. Výsledkem je pak zoufalá žena, která si vyčítá, že nedokáže svého muže svést a muž, který se bojí, že ho jeho partnerka označí za neschopného. Přitom právě svěření se mnohdy pomůže psychickému klidu muže i ženy. Společně je pak řešení situace mnohem méně stresové a časově i rychlejší.

 

Kdy je nutné problém řešit?

Potíže s erekcí mohou vznikat v různých životních situacích. Nejčastěji přichází porucha erekce v případě nadměrného stresu, který vzniká při nadměrné pracovní zátěži. Hektická doba tlačí na muže v mnoha směrech. Role živitelem spolu s nároky na vzhled a chování může vyvolat deprese, které doprovází právě erektivní dysfunkce. Často se stává, že když opadne stresové pracovní období muži se opět vrátí jeho vytrvalost v posteli.

Problém, který je třeba řešit je, když je ztráta erekce dlouhodobá záležitost. V takovém případě je vhodné začít užívat léky na podpoření erekce.

Léky na erekci lze pořídit i ve specializovaných internetových obchodech. Lékaři a odborníci před internetovým prodejem léků varují. Pokud totiž zvolíte neprověřeného prodejce, může se stát, že léky nebudou účinkovat, kvůli malému obsahu léčivé látky.

Pozn.: Jako prověřeného prodejce doporučujeme internetový obchod  www.Lekynaerekci.com, který vám pomůže překonat všechny sexuální trable.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!