Vyberte možnost Stránka

Surrealismus – tak trochu jiné fotky

Surrealismus – tak trochu jiné fotky
Rate this post
!AdSense – before contentSurealistické fotografie jsou v poslední době velmi oblíbeným směrem mladých umělců. Rachel Baran je jednou z nich. Teprve 20 let starou fotografku si zamilovali již tisíce lidí a její obliba roste s každou novou fotografií!

Americká fotografka Rachel Baran vytváří úžasné surrealistické a koncepční portréty. Její práce se neustále vyvíjí a roste. Jako mladá fotografka se dotýká stále nových směrů a stylů. I když se může zdát, že jsou fotografie plné utrpení, některé jsou plné radosti typické pro mládí. Co je ale nejdůležitější jsou to fotografie velice kreativní.

Rachel své fotografie upravuje buďto pomocí photoshopu nebo vrstvením několika fotografií. Rachel svojí tvoru ukazuje na facebooku, kde vysvětluje celý tvůrčí proces až k finálnímu výsledku.

Líbí se Vám její surrealistické fotografie? 

 

Zdroj: flickr  | facebook | society6

fotky-rachel-baran-1 fotky-rachel-baran-2 fotky-rachel-baran-3 fotky-rachel-baran-4 fotky-rachel-baran-5 fotky-rachel-baran-6 fotky-rachel-baran-7 fotky-rachel-baran-8 fotky-rachel-baran-9 fotky-rachel-baran-10 fotky-rachel-baran-11 fotky-rachel-baran-12 fotky-rachel-baran-13 fotky-rachel-baran-14 fotky-rachel-baran-15 fotky-rachel-baran-16

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.