Vyberte možnost Stránka

5 tipů, jak opět získat chuť na sex po 40!

5 tipů, jak opět získat chuť na sex po 40!
Rate this post

Absence touhy po sexu u mužů po 40 není rozhodně neobvyklá. Ať už jsou ale na vině fyzické změny, vyšší únava či stres v práci, neházejte flintu do žita.

Následující rady vám pomohou opět k lepším výkonům za zavřenými dveřmi.

Obsah článku

1. Cvičte, sportujte, udržujte se v kondici

Nemusí z vás být zrovna atlet či kulturista, stačí si najít sport či aktivitu, která vás bude opravdu bavit. Běhání, jízda na kole, tenis, fotbálek v tělocvičně po práci – stačí si vybrat. A nemusíte se bát, že vás zvýšená fyzická aktivita zbytečně vyšťaví. Je vědecky prokázáno, že ti, co se pravidelně udržují v kondici a praktikují zdravý životní styl, mají vyšší sexuální libido. Při sportu se vyplavují hormony štěstí, aktivní tělo touží po činech a nabudí všechny buňky vašeho těla.

2. Spěte nazí

Další zaručená věc, která funguje, je spát naostro. Dotýkající se nahá těla vylučují hormony a probouzí chuť dostat se ještě dál. Navíc představa, že váš partner leží pod peřinou úplně bez a je rychle k dispozici, není vůbec k zahození.

3. Zbytečně se nestresujte a hodně spěte

Že stres, únava a nedostatek spánku jsou zabijákem sexuální touhy, jistě připomínat nemusíme. Takže, hoďte starosti za hlavu, stres nechte v práci a dopřejte si dostatek kvalitního spánku. Uvidíte časem sami, že najednou nebudete chodit do postele tolik unavení a ještě vám zbude dost energie na nějaké to řádění.

4. Jezte zdravě

Asi málokdo má v dnešní uspěchané době čas se 5x denně pravidelně najíst, ale ani tady nemusíte zacházet do extrémů. Stačí vysadit těžká a tučná jídla, která vás zbytečně utlumí. Zkuste naopak do svého jídelníčku zakomponovat jídla obsahující celer, čerstvé ústřice, banány, avokádo či mango. Proč, ptáte se? I tady je vědecky dokázáno, že právě tyto suroviny zvyšují touhu po sexu. A pokud k tomu přidáte i vhodný doplněk stravy, máte vyhráno. Ideálním takovým doplňkem je například TestoMax, jehož hlavní složka pískavice řeckého sena má mimo jiné pozitivní vliv na libido a orgasmus, viz studie*.

5. Udělejte si pořádek v ložnici

Stohy nevyřízených papírů do práce a nepořádek obecně vám atmosféru zrovna neudělá. Zamyslete se i nad osvětlením, které by mělo v klíčový moment ztlumené, vpusťte do místnosti čerstvý vzduch a výsledek pocítíte okamžitě.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!