Vyberte možnost Stránka

Jak partnerce vybrat ty správné šaty?

Jak partnerce vybrat ty správné šaty?
Rate this post
!AdSense – before contentCo je druhá nejlepší věc hned po botách? Přeci oblečení. Ženy se rády hezky oblékají, nejen proto, aby se samy dobře cítily, ale i proto, aby vy jste viděl, jakou doma máte kost.

Ne vždycky je ale řešením dát své partnerce kreditku a zamávat jí z okna. Zkuste protentokrát převzít iniciativu a vyberte své partnerce šaty sám.

Kupovat partnerce šaty není, jako když tam jdete s ní, protože to odkýváte naprosto všechno, ať už se vám model, který drží v ruce, opravdu líbí nebo ne.

Takhle do toho ale můžete zasahovat, vybrat to, co se vám opravdu líbí a na vaší partnerce by to vypadalo skvěle. Tak vyrazte do obchodu a kupte své partnerce ty správné šaty, aby ostatní viděli, jakou šťabajznu to máte doma.

Šaty podle pořádané akce

Nejdříve si promyslete, jaké šaty chcete své partnerce dát – na klasické nošení, na ples, do divadla, společenské, letní šaty apod. Pokud vlastně ani sám nevíte, zlatou střední cestou jsou tzv. pouzdrové šaty, které se dají nosit, jak na formální tak neformální příležitosti. Jedná se o upnuté sexy šaty délky zhruba do poloviny stehen, ve kterých vyniknou všechny přednosti vaší partnerky, prsy počínaje a zadečkem konče. Podobně praktické jsou i tzv. koktejlky, což jsou ty krátké šaty, které ženy nosí na večírky.

Na opravdové plesy jsou potom ohromné šaty, které vás díky obruči v lemu šatů nepustí k partnerce blíže než na dvacet centimetrů, a k létu patří zase šaty všech divokých vzorů a střihů.

Střih a barva

Pokud máte alespoň trochu představu, kam si vaše partnerka bude šaty brát, pak už stačí vybrat jen střih a barvu. Délka šatů závisí na jejich typu (viz výše), u střihu si dejte pozor na šaty rozšiřující se hned pod ňadry, jelikož v nich ženy často vypadají jako těhotné, kdekdo by vám brzy mohl gratulovat k potomkovi. Pokud má vaše partnerka ploché bříško a nestydí se za něj, určitě se nebojte vybrat šaty s páskem nebo upnutější pro zdůraznění této přednosti. Barvy lze vybírat jakékoliv, skvělé jsou syté odstíny. Dávejte si ale akorát pozor, aby partnerka k takovým šatům měla slušivé boty, jinak by se mohlo stát, že o týden později půjdete kupovat lodičky.

Další informace o šatech můžete najít třeba na zde.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.