Vyberte možnost Stránka

Vybavte její botník na zimu! Nové kozačky jí udělají obrovskou radost!

Vybavte její botník na zimu! Nové kozačky jí udělají obrovskou radost!
Rate this post
!AdSense – before contentKoupit v dnešní době praktický dárek pro ženu není jen tak. Pánvička by vám mohla totiž také přistát na hlavě, balení pracího prášku by pro vás znamenalo studené večeře a holicí strojek jízdenku za Yettim. Make-up a malovátka si žena raději vybere sama, kosmetice nerozumíte.

Co tedy zbývá?

Praktickým dárkem pro ženu, se kterým určitě uděláte radost, jsou boty a oblečení. Tady se zaměříme na to, jak vybrat dámské kozačky tak, aby sedly. Překvapte svou partnerku a vyberte jí dokonale padnoucí dámské kozačky během jedné hodiny.

Na všechno vám stačí domácí příprava a promyšlený postup.

Buďte detektivem

I když je samozřejmé, že svou partnerku znáte dobře, takové věci, jako je krevní skupina nebo číslo bot se prostě zapomínají. Na prvním rande se to neoznamuje a během života s tím moc do styku nepřijdete. Než tedy vyrazíte do krámů vybírat dámské kozačky, zjistěte si, jak velkou má vaše partnerka nohu.

Materiál a péče

Další věc, kterou byste si měl promyslet, je materiál, ze kterého kozačky budou. Zatímco kožené kozačky vás vyjdou dráž, obyčejné syntetické nebo z nekvalitních materiálů koupíte i levně. Takové kozačky ale moc dlouho nevydrží a rozpadnou se. Nejlepší materiál na dámské kozačky je určitě kůže, která zajistí, že nepopraskají ani neztvrdnou a očistit je stačí hadříkem a vodou. Hlavní péčí o jakékoliv kozačky je impregnace, na kůži potom ještě vyživující krém. V zimě vaši partnerku nejlépe zahřeje jako vnitřní výstelka ovčí vlna.

Tvar, výška a podpatek kozaček

Poslední věcí, nad kterou byste se měl zamyslet, je vzhled celé boty. Kozačky se prodávají ve třech základních tvarech – kotníkové, po kolena a nad kolena – ze kterých budete vybírat. Kozačky nad kolena sednou především ženám s dlouhýma nohama.Pokud ale vaše přítelkyně nevypadá, jako kdyby mohla z fleku hrát NBA, určitě jí kozačky vybírejte ze zbylých dvou typů. Důležité jsou také podpatky.

Je lepší vybírat kozačky alespoň na nízkém podpatku – bota se tak rychle neprošlape a kozačky se jen tak nerozmáchají. Jelikož většina kozaček má spíše neutrální barvu, nemůžete udělat chybu.

Jestliže si ani tak nejste jistý, vezměte černou, která se dá nosit ke všemu.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.