Vyberte stránku

Zpátky do práce – Módní desatero, se kterým si ulehčíte každé ráno!

Zpátky do práce – Módní desatero, se kterým si ulehčíte každé ráno!
Zpátky do práce – Módní desatero, se kterým si ulehčíte každé ráno!
Hodnocení
Jak se obléct do práce? Klíčové kousky vám usnadní každé pracovní ráno! Proto zaspat už nebude takový průser!

Náš seznam vám pomůže sestavit stylový outfit během minuty!

I když to podle počasí tak nevypadá, kalendář hlásí konec prázdnin, tedy i začátek pracovního kolotoče. Pakliže je pro vás přechod z nicnedělání do urputného dělání náročný, oceníte zjednodušení každého rána v podobě módního desatera pro muže.

Toto módní desatero do práce má co do činění s úsporou času při výběru toho správného outfitu a bere v potaz nároky pracujícího muže na pohodlí i styl. 

Formálně a formálněji

Oblek – Ne všichni pánové musejí do práce v obleku, přesto, pokud zastáváte významné místo ve vaší společnosti, očekává se, že v obleku budete. Aktuálně jsou trendy slim fit obleky, které vám padnou jako druhá kůže.

Nezapomeňte také dobře sladit oblek a své boty.

Sako nebo blazer – Nepostradatelný, hodí se ke všemu! A můžete s ním lehce vrstvit – košile, polo triko, svetr nebo rolák, co jen skříň nabízí.

Košile a denim/chinos kalhoty – Méně formální, možná i více pohodlná a bližší vašemu stylu kombinace je ideální do téměř každé kanceláře. Důležitá je volba správné velikosti jak u košile tak i u kalhot.

Zvolíte-li denim, pak zjistěte, zda právě vámi zvolený střih džínů je do práce vhodný. 

zpatky-do-prace-moda-pro-muze-2

Dobře padnoucí kalhoty udělají službu vždy a všude. Foto: Pinterest

Se stylem a  správnými doplňky

Proužky nejen na léto – Jste-li si vlastním šéfem, nebo není ve vaší firmě oblékání až tak podstatné, můžete si dovolit zvolit výraznější kousky šatníku. Sáhnout můžete ještě do letního oblečení a obléct slušivé proužky.

Sluneční brýle – Ještě není úplný podzim, slunce je stále v plné síle. Chraňte své oči i styl na cestě do práce i z ní.

Hodinky – Neměly by na vaší ruce chybět v žádném případě. S příchodem do práce budete muset začít být zase dochvilní a chodit na čas.

Pozn.: Pokud dělaly časomíře po celé léto společnost pánské náramky, není důvod proč by tomu nemohlo být tak i na dále. 

zpatky-do-prace-moda-pro-muze-1

Proužky se skvěle kombinují, tak se jim nevyhýbejte. Foto: Pinterest

Na cestách

Pohodlné cestování – Pakliže nemáte home office a do práce se dostáváte pešky, veřejnou dopravou nebo na kole, chce to pohodlné, vyšlápnuté boty. Zase, dovolí-li to pracovní dress code vaší firmy, klidně zvolte tenisky, slip-ony nebo oblíbený model boty z podzimního botníku.

Pánská taška – Bez které pánské tašky se na cestě do práce neobejdete? Messenger je praktický doplněk, který hodíte přes rameno/vezmete do ruky a jdete.

zpatky-do-prace-moda-pro-muze-3

Cesta do práce se stává méně problematickou s pohodlným oblečením a obuví. Foto: Pinterest

Zaručený úspěch

Moderní pánské košile a triko – Obojí MUST HAVE, co se návratu o práce týká. Je to pohodlné, je to stále trendy a sluší to téměř každému. Tak na co čekáte, vybavte se basic triky, denim košilí a jde se vydělávat.

Pánský svetr – Padnoucí pánský svetr se strukturou v basic provedení je oblečení k nezaplacení. Opět jeden velký univerzál, s nímž sestavíte casual a přitom lehce fomální outfit během vteřiny.

zpatky-do-prace-moda-pro-muze-4

Vyhrnout si rukávy a praštit s konkurencí do trávy. Foto: Pitnerest

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz