Zpátky do práce – Módní desatero, se kterým si ulehčíte každé ráno!

Od dne 1.9.2016
zpatky-do-prace-moda-pro-muze

Jak se obléct do práce? Klíčové kousky vám usnadní každé pracovní ráno! Proto zaspat už nebude takový průser!

Náš seznam vám pomůže sestavit stylový outfit během minuty!

I když to podle počasí tak nevypadá, kalendář hlásí konec prázdnin, tedy i začátek pracovního kolotoče. Pakliže je pro vás přechod z nicnedělání do urputného dělání náročný, oceníte zjednodušení každého rána v podobě módního desatera pro muže.

Toto módní desatero do práce má co do činění s úsporou času při výběru toho správného outfitu a bere v potaz nároky pracujícího muže na pohodlí i styl. 

Formálně a formálněji

Oblek – Ne všichni pánové musejí do práce v obleku, přesto, pokud zastáváte významné místo ve vaší společnosti, očekává se, že v obleku budete. Aktuálně jsou trendy slim fit obleky, které vám padnou jako druhá kůže.

Nezapomeňte také dobře sladit oblek a své boty.

Sako nebo blazer – Nepostradatelný, hodí se ke všemu! A můžete s ním lehce vrstvit – košile, polo triko, svetr nebo rolák, co jen skříň nabízí.

Košile a denim/chinos kalhoty – Méně formální, možná i více pohodlná a bližší vašemu stylu kombinace je ideální do téměř každé kanceláře. Důležitá je volba správné velikosti jak u košile tak i u kalhot.

Zvolíte-li denim, pak zjistěte, zda právě vámi zvolený střih džínů je do práce vhodný. 

zpatky-do-prace-moda-pro-muze-2

Dobře padnoucí kalhoty udělají službu vždy a všude. Foto: Pinterest

Se stylem a  správnými doplňky

Proužky nejen na léto – Jste-li si vlastním šéfem, nebo není ve vaší firmě oblékání až tak podstatné, můžete si dovolit zvolit výraznější kousky šatníku. Sáhnout můžete ještě do letního oblečení a obléct slušivé proužky.

Sluneční brýle – Ještě není úplný podzim, slunce je stále v plné síle. Chraňte své oči i styl na cestě do práce i z ní.

Hodinky – Neměly by na vaší ruce chybět v žádném případě. S příchodem do práce budete muset začít být zase dochvilní a chodit na čas.

Pozn.: Pokud dělaly časomíře po celé léto společnost pánské náramky, není důvod proč by tomu nemohlo být tak i na dále. 

zpatky-do-prace-moda-pro-muze-1

Proužky se skvěle kombinují, tak se jim nevyhýbejte. Foto: Pinterest

Na cestách

Pohodlné cestování – Pakliže nemáte home office a do práce se dostáváte pešky, veřejnou dopravou nebo na kole, chce to pohodlné, vyšlápnuté boty. Zase, dovolí-li to pracovní dress code vaší firmy, klidně zvolte tenisky, slip-ony nebo oblíbený model boty z podzimního botníku.

Pánská taška – Bez které pánské tašky se na cestě do práce neobejdete? Messenger je praktický doplněk, který hodíte přes rameno/vezmete do ruky a jdete.

zpatky-do-prace-moda-pro-muze-3

Cesta do práce se stává méně problematickou s pohodlným oblečením a obuví. Foto: Pinterest

Zaručený úspěch

Moderní pánské košile a triko – Obojí MUST HAVE, co se návratu o práce týká. Je to pohodlné, je to stále trendy a sluší to téměř každému. Tak na co čekáte, vybavte se basic triky, denim košilí a jde se vydělávat.

Pánský svetr – Padnoucí pánský svetr se strukturou v basic provedení je oblečení k nezaplacení. Opět jeden velký univerzál, s nímž sestavíte casual a přitom lehce fomální outfit během vteřiny.

zpatky-do-prace-moda-pro-muze-4

Vyhrnout si rukávy a praštit s konkurencí do trávy. Foto: Pitnerest

 

Sledujte nás na Facebooku!

Powered by WordPress Popup