Vyberte stránku

Pánské obleky jako druhá kůže! Jak nosit žhavý street trend moderních gentlemanů?

Pánské obleky jako druhá kůže! Jak nosit žhavý street trend moderních gentlemanů?
Pánské obleky jako druhá kůže! Jak nosit žhavý street trend moderních gentlemanů?
HodnoceníOblek je univerzální, elegantní oděv muže, který lze najít nejspíš v každém moderním šatníku. Ne však ve stejné kvalitě. Zjistěte, co musí splňovat pánské obleky, aby se staly druhou, elegantnější kůží gentlemana?

Tzv. slim fit obleky už tu hezkou řádku jsou, před několika lety to byl hotový boom. Pak došlo k módnímu útlumu a nyní se tento trend opět vrací – důkazem je tisíce fotek nejen na Instagramu.

Pánský oblek musí dobře padnout, to je základ. Jinak nikdy jako druhá kůže vypadat nebude. Velmi úzké obleky mají svá pravidla nošení a než propadnete depresím, měli byste vědět, že nesluší každému.

Ramena, hruď, úzký pas

Ideální postava pro slim fit oblek má široká ramena, vypracovanou hruď, úzký pas. To jsou nezbytné náležitosti pro to, aby se slim fit střih dal nosit s grácií a jistým sebevědomím. Budete-li do takového obleku investovat, držte si vysoké nároky na kvalitu. Pevné šití může při nestřeženém pohybu zabránit roztržení.

Doporučoval bych oblek šitý na míru, vysokou kvalitu totiž málokdy v běžné konfekci seženete.  

slim-fit-panske-obleky

Slim fit oblek pro muže může být v tradičních i extravagantnějších barvách. Foto: Pinterest

Ďábel se skrývá v detailech a šikovném krejčím

To, že nemůžete najít slim/skinny oblek ve své velikosti, značí, že nemáte pro tento střih ideální postavu, nebo zkrátka máte smůlu a konfekce aktuálně žádné kvalitnější kousky nenabízí. Řešením je již zmíněné krejčovství, kde se o váš elegantní oděv postarají ušitím na míru. V takových pánských salónech dokáží i snadno vyrovnat to, co příroda nenadělila, a tak i v případě ne zcela dokonalého prototypu postavy pro slim oblek budete nakonec vypadat hodně dobře.

slim-fit-panske-obleky-1

Slim střih se hodí pro mladší i starší muže. Oblek nebyl, není a nikdy nebude o věku! Foto: Pinterest

panske-slim-fit-obleky-1

Muži zrají jako víno, zvláště ve slim fit obleku. Foto: Pinterest

U hodně úzkého obleku je třeba vědět ještě jednu důležitou věc. Ďábel je v detailech. Noste vždy s košilí s širokým límečkem. Stejně tak velký uzel na kravatě opticky rozšíří oblast ramen a vytvoří tak téměř superhrdinovský look.

U saka pozor na délku – lépe funguje o něco delší než příliš krátké.

panske-slim-fit-obleky

Na cesty, do práce i jen tak – skinny oblek sluší v každé situaci. Foto: Pinterest
O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz