Vyberte možnost Stránka

6 věcí, které trápí mladé muže s velkým penisem

6 věcí, které trápí mladé muže s velkým penisem
5/5 - (1 vote)

Velký penis – sen každého muže. Díky plastické chirurgii není vůbec tak nedosažitelný, jak by se mohlo zdát. Ovšem, opravdu je velký penis tak skvělý? Mladí muži s příliš velkou výbavou v kalhotách by mohli vyprávět, kolik problémů a trapasů s sebou velký penis přináší.

Jednou pro vždy, kvalita muže se neodvozuje od velikosti jeho přirození. Ať si ženy říkají, co chtějí, nejen v tomhle jsou mimo!

Obsah článku

Není všechno zlato, co se třpytí

Pořádně velké přirození může vypadat pro ženy parádně (minimálně natolik parádně, jak jen může penis vypadat, protože vzhledem k tomu, jak vypadá, to vlastně zas až taková paráda není). Ovšem pohlédne-li člověk za to pozlátko “obří boule v kalhotách“, váže se k němu řada nevýhod.

Co tedy příliš vyvinuté mladé muže trápí? Nejčastěji těchto šest věcí!

Spodní prádlo pro muže

Udržet velký penis ve spodním prádle je komplikovaná věc. Už už to vypadá, že bude vše v pohodě a pak krok sem, krok tam a ani ty sebelepší slipy či boxerky neudrží “ptáka“ schovaného a pěkně na místě. Navíc, výrobci pánského spodního prádla se vydali nesprávným směrem, nové kolekce orientují na muže s menším přirozením – boxerky, slipy, jocksy jsou tak dostupné hlavně v push-up střihu, a to pánové s velkými penisy nemohou potřebovat.

Často se tak lze setkat s tím, že příliš vyvinutí gentlemani chodí, aniž by to sami chtěli, naostro. Což je ovšem například při oblečení slim fit obleku docela problém!

Doleva, doprava?

Otázka, kterou řeší nejen náš “český hurikán“. Kam s ním? Do levé, nebo pravé nohavice? Penis o velikosti menší kobry nejde jen tak stočit “do klubíčka“ a nechat pěkně uprostřed. Navíc, opravdu velké muže pak trápí možnost vykouknutí z pánských šortek. Je třeba uvážlivě volit správnou délku a šířku nohavic – nikdo nechce pobuřovat své okolí!

Problém s erekcí

Náhlá erekce v práci či veřejné dopravě není v případě muže s malým či středně velkým penisem až taková pohroma. Buď to není vidět vůbec nebo se to dá dobře zamaskovat delší košilí, předklonem apod. U pánů s nadměrnou kalhotovou výbavou to schovat nelze – s nadsázkou hrozí převržení pracovního stolu nebo zaterasení uličky v MHD.

prilis-velky-penis-1

Paradox, příliš obdaření muži závidět těm, kteří mají své přirození normálně velké. Foto: Pinterest

Obří penis, obří úspěchy v posteli?

Ač prý ženy po velkém “klacku“ touží, ty, které už to okusily, ví, že to žádný med není. Muži s pořádným chřestýšem v kalhotách do toho nemohou bušit dle libosti a chuti. Rychlejší pohyby ženu bolí, tlačí a mohou dokonce vzniknout i sexuální úrazy (probodnutí skrz naskrz).

Sport a volnočasové aktivity

Ani koníčky si obdaření muži moc neužijí. Jízda na kole, spinneru je bolestivá, při běhu hrozí vyklouznutí a nepříjemné tření, v posilovně se pak musíte vyrovnat s bandou čumilů. Doporučujeme klidnější sporty pro gentlemany – šachy či pétanque.

Hurá na nuda pláž

Nuda pláž by se mohla zdát jako rájem pro majitele příliš velkých penisů. Dá se zde chodit naostro, přijímat všeobecný obdiv, opalovat bez obav. No až na to, že každý až moc obdařený muž je vlastně velmi zranitelný, citlivý, o tento typ zájmu vůbec nestojí.

Závěrem od autora článku: Osobně mám penis spíše malý, a tak jsem musel veškeré info čerpat z doslechu svých přátel a odborných publikací. 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!