Vyberte možnost Stránka

Pánská taška messenger – do běžného života jako dělaná!

Pánská taška messenger – do běžného života jako dělaná!
Rate this post
!AdSense – before contentBez které pánské tašky se neobejdete? Messenger je praktický doplněk, který hodíte přes rameno/vezmete do ruky a jdete.

Až tak jednoduché to je! 

Už je tomu nějaký ten pátek, co se pánské tašky usídlily ve skříních mužů. Tašky přes rameno a do ruky usnadňují mužům každý den, nabízí jim možnost mít vše při ruce a také jim dodávají na pocitu elegance a upravenosti.

Nepostradatelných věcí je hodně a kapsy jsou příliš malé. Pánská taška messenger pojme vše potřebné a dodá outfitu na celistvosti. 

Mnozí muži dají přednost nacpaným kapsám u kalhot ze strachu, že budou vypadat příliš zženštile. Hryže i vás tato obava? Messenger je, dle nás, taška pro opravdového chlapa! Pro chlapa, který vyznává funkci a styl. Pro chlapa, který se nebojí vypadat jinak a přesto dobře.

Jste takovým mužem? 

Do města, do parku, na “jedno“ s kámošem

Jste v jednom kole – práce, holky, kámoši, koníčky – a potřebujete mít vše potřebné stále při ruce? Mějte nezbytnosti sbalené stylově, messenger bag vám překážet nebude a v mnoha situacích značně usnadní život.

Říkáte si, že na tu peněženku, klíče a mobil nepotřebujete tašku? Omyl, moderní muž netahá své věci jen tak po kapsách, mít stylovou tašku je nutnost z hlediska praktičnosti i módy.

panska-taska-04

Narvané kapsy už se nenosí, messenger pánská taška je doplňkem pro každý den. Foto: Pinterest

Hoďte si ji přes rameno

Kouzlo messenger tašky tkví v jednoduchosti nošení. Design pánské brašny je jednoduchý, čistý, funkční. Pokaždé, když si ji přehodíte přes rameno, vyrazíte do městských ulic vybavení praktickým a krásným doplňkem, jenž nebude na obtíž, ať už jedete MHD, na kole a nebo spěcháte pešky na rande.

panska-taska-02

Bytelné zpracování, fajnové detaily a funkční konstrukce udrží deštník, iPad, peněženku i diář na svém místě. Foto: Pinterest

Pošťácká taška je běžným doplňkem

Tašky pro pány s označením “Messenger“ jsou tradiční tašky, které vznikly z potřeb městských messengerů. Příznačné! Tvar je podřízen účelu. Pojme to podstatné a ještě spoustu věcí navíc. Může se nosit v ruce, ale když ji chcete mít volnou, využijete popruh přes rameno. Cestování se stává pohodlnou záležitostí, když máte messenger brašnu při sobě.

Messenger bag bývá většinou plátěný, ale narazíte i na kvalitní kožené typy.

messenger-panska-taska

 Jednu či dvě messenger tašky by měl mít každý chlap! Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.