Vyberte možnost Stránka

Briliantový šperk se hodí pro každou výjimečnou událost

Briliantový šperk se hodí pro každou výjimečnou událost
Rate this post

Chcete požádat svou drahou o ruku, ale tápete v nabídce zásnubních prstenů? Anebo máte třicáté výročí svatby, vaše žena slaví kulatiny, případně se jí podařilo vytáhnout vás z finanční nebo zdravotní „bryndy“? Ať je důvod k oslavě či výjimečným chvílím jakýkoli, briliantový špek je skvělou volbou pro každou ženu.

Zásnubní prsten, jak má být

Věděli jste, že má mít zásnubní prsten kámen? Proto jsou v nabídce jen zásnubní prsteny s různě velkými nádhernými kameny. Může jít o drahé kameny, ale také zirkony. Žena však většinou nosí tento prsten, stejně jako snubní, po celý život. Vyplatí se určitě obhlédnout briliantové zásnubní prsteny, mezi nimiž se dají vybrat i takové, které jsou krásné a zároveň cenově dostupné. Ceny se totiž mnohdy zbytečně bojíme, a ani se nepodíváme, jak se ceny ve skutečnosti pohybují.

Doslova dech beroucí je briliantový zásnubní prsten s brilianty uloženými do tvaru kytičky. Elegantní a decentní je zase briliantový prsten z bílého zlata s jedním drahokamem v menším rozměru. Ten navíc stojí kolem 10 000 Kč, což je cena, kterou si může většina z nás dovolit.

Náš tip: Hledáte originální přání k MDŽ, ať již pro svoji maminku, babičku, dceru, či svou přítelkyni, nebo manželku? Navštivte stránku www.prani-pranicka.cz, kde naleznete spoustu dojemných, ale i vtipných přání a přáníček. A to nejen k MDŽ!

Briliantové náušnice a jejich třpyt

Nádherným dárkem jsou i briliantové náušnice.  To správné broušení kamenů zaručuje, že se při pohybu ženy náušnice nádherně třpytí. Tento typ náušnic ženám dodává jiskru do oka, kamínky jakoby rozsvěcovaly jejich tvář.

K dostání jsou modely krátké, delší, tzv. pecičky, z bílého i žlutého zlata, s různým zapínáním… Vybere si skutečně každý. I ceny jsou opět přijatelné, jako u prstenů. Cena začíná na cca 3 500 Kč.

Inspirujte se tvarem náušnic, které vaše drahá ráda a často nosí. Budete mít jistotu, že se těmi novými trefíte do černého.

Každý šperk s brilianty je pro ženu neocenitelnou vzácností. Věnujte jeden i té vaší a ukažte jí, jak je pro vás důležitá.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!