Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat pyrotechniku na silvestrovskou párty

Jak vybrat pyrotechniku na silvestrovskou párty
Rate this post

Silvestr je za rohem a ty přemýšlíš, jakou pyrotechniku si pořídit, aby tvá párty byla nezapomenutelná? Chápu tě, výběr je obrovský a ne vždy je jasné, co vybrat. Neboj, jsme tady, abychom ti poradilil a ukázali, jak vybrat to nejlepší pro tvůj silvestrovský večer.

Obsah článku

Znáš místo, kde budeš odpalovat?

Nejprve si ujasni, kde budeš pyrotechniku odpalovat. Jestli jsi ve městě nebo na venkově, to hodně ovlivní tvůj výběr. V hustě osídlených oblastech upřednostni méně hlučnou pyrotechniku, jako jsou fontány nebo římské svíce. Na venkově, kde máš více prostoru a méně omezení, můžeš sáhnout po větších a hlučnějších kouscích.

Jaký efekt chceš dosáhnout?

Chceš ohromit své hosty velkolepými efekty, nebo jdeš spíše po decentní zábavě? Kompaktní ohňostroje jsou skvělou volbou pro impozantní show, zatímco prskavky a menší fontánky přidají párty jemnější nádech.

Rozpočet

Silvestrovská pyrotechnika nemusí zruinovat tvůj rozpočet. Stanov si limit, kolik chceš utratit, a podle toho vybírej. V nabídce na eshopech najdeš jak luxusní kompakty, tak i cenově dostupnější, avšak i tak velmi povedené alternativy.

Bezpečnost především

Bezpečnost je na prvním místě. Vyber si pyrotechniku od renomovaných prodejců a vždy dodržuj pokyny uvedené na výrobku. A pamatuj, že pyrotechniku by měli odpalovat jen dospělí.

Pokud chceš radost z pyrotechniky dopřát i nezletilým účastníkům silvestrovských oslav, pak sáhni po tzv. dětské pyrotechnice.

Kreativita

Silvestr je časem zábavy a kreativity. Proč nezkombinovat různé druhy pyrotechniky pro jedinečný efekt? Vulkány a fontány můžeš doplnit několika silnými petardami pro dramatický efekt, nebo vytvořit světelnou show s římskými svícemi. Pokud preferuješ klidnější oslavy, pak by tě mohl zaujmou poslední trend ze světa pyrotechniky – tzv. tiché (NO SOUND) ohňostroje.

Hlavně si Silvestr pořádně užij

Ať už si vybereš cokoliv, pamatuj, že pyrotechnika je tu hlavně pro radost a bezpečnou zábavu. Drž se základních pravidel a užij si svůj silvestrovský večer naplno. A nezapomeň, pyrotechnika není soutěž – jde o to, aby sis ty i tví hosté užili nezapomenutelný večer.

Tak směle do toho a užij si silvestrovskou noc plnou jisker a barev!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.