Vyberte možnost Stránka

Nejlepší sexy „Selfies“ na internetu I.

Nejlepší sexy „Selfies“ na internetu I.
Rate this post
!AdSense – before contentSelfie je název pro typ fotografického autoportrétu, který zaznamenal obrovský rozmach se spojením mobilních telefonů a sociálních sítí – facebook, instagram, snapchat, twitter, pinterest. Tyto snímky „Selfies“ jsou často pořízeny z ruky a nebo před zrcadlem. Hodně se rozšířilo také posílání neatraktivních fotek, jako reakce na obecné narcistické pojetí těla.

Neatraktivní selfies si dáme příště, dnes to bude výběr pouze těch sexy:

 

Selfies 53 54 55 59 selfies 1 selfies 2 selfies 4 selfies 5 selfies 10

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.