Vyberte možnost Stránka

Neuvěřitelné sochy z dýní

Neuvěřitelné sochy z dýní
Rate this post
!AdSense – before contentAmerický sochař Ray Villafañe ukazuje, co všechno je možné udělat s takovou dýní. Jeho výtvory jsou naprosto neuvěřitelné!

Rayova dýňová kariéra začala na jedné Michiganské škole, kde byl požádán učitelkou výtvarné výchovy, jestli by jim nepomohl s haloweenskou výzdobou ve škole. Ray tehdy působil jako klasický sochař, který vytvářel sochy z hlíny. Jelikož bylo Rayovi jedno, s jakým materiálem pracuje s nabídkou vyzdobit školu souhlasil. A tak pomocí obyčejného řezbářského nástroje vytvořil svou první dýni. Dětem se jeho výtvor líbil natolik, že mu každý den nosily nové a nové dýně a Rayovo díla se stávaly stále více kreativnějšími.

Později předvedl Ray svůj talent na Food Network Callenge Show a jeho okamžitý úspěch mu dovolil věnovat se vyřezávání dýní na plný úvazek. Ray navštívil mnoho televizních pořadů a dokonce byl pozván do Bílého domu, kam měl své výtvory také přinést.

Líbí se Vám jeho kreativní dýně? Napište nám svůj názor!

 

halloweenske dyne 1 halloweenske dyne 2 halloweenske dyne 3 halloweenske dyne 4 halloweenske dyne 5 halloweenske dyne 6 halloweenske dyne 7 halloweenske dyne 8 halloweenske dyne 9 halloweenske dyne 10 halloweenske dyne 11 halloweenske dyne 12 halloweenske dyne 13 halloweenske dyne 14 halloweenske dyne 15 halloweenske dyne 16 halloweenske dyne 17 halloweenske dyne 18 halloweenske dyne 19 halloweenske dyne 20 halloweenske dyne 21 halloweenske dyne 22

Web: villafanestudios.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.