Vyberte možnost Stránka

Tramvaje v Budapešti připomínají stroje času!

Tramvaje v Budapešti připomínají stroje času!
Rate this post
!AdSense – before contentBudapešťské tramvaje ozdobené 30 oo0 led světly připomínají stroje ze scifi filmu. Podívejte se na fotografie!

Tramvaje v Budapešti jsou vyzdobené 30 ooo LED světly. Světelná výzdoba má především zpříjemnit cestování, ale největší užitek ze světel mají fotografové, kteří osvětlené tramvaje přemění v “kosmické“ stroje času.

Podívejte se na úžasné fotografie!

budapest-10 budapest-9 budapest-8 budapest-7 budapest-6 budapest-5 budapest-4 budapest-3 budapest-2 budapest-1

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.