Vyberte možnost Stránka

Jogurt místo zmrzliny! Letní osvěžení chutněji i zdravěji!

Jogurt místo zmrzliny! Letní osvěžení chutněji i zdravěji!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte rádi chladné zmrzlinové osvěžení? Pak si zamilujete i frozen yogurt! Jde o oblíbený a zdravý dezert, který k nám přišel z Ameriky.

Chcete se osvěžit, uspokojit chuťové pohárky a přesto neslevit na svém zdravém životním stylu?

Pak zajděte do Yogoterie na novinku letošního léta frozen yogurt!

 

Obsah článku

Lahodné a zdravé osvěžení!

Frozen yogurt, tedy ‘’mražený jogurt’’, je lahodná a zdravá alternativa zmrzliny, která se do Evropy dostala ze Spojených států amerických, kde je tento produkt považován za jeden z nejoblíbenějších zdravých dezertů.

Označení zdravý vychází ze samotného složení jogurtu. Ten se vyrábí z kvalitního českého mléka bohatého na jogurtovou kulturu obsahující prospěšné živé bakterie, které pozitivně ovlivňují střevní mikroflóru. Jogurt je tak nejen lahodný a osvěžující, ale také funguje jako probiotická součást jídelníčku.

 

Přesně podle vaší chuti

Další věc, která dělá z mraženého jogurtu jedinečný produkt je 100% samoobsluha. Výběr posypů, příchutí a čerstvého ovoce dává možnost vytvořit si zdravou pochoutku přesně podle svých chutí a potřeb.

 

Jak to funguje?

Samoobsluha vás děsit nemusí. Čerstvý jogurt si sami natočíte ze speciálního stroje na výrobu frozen yogurt.

jogurt-priprava

Nakonec sami poznáte, že nejtěžší je vybrat si ze široké nabídky příchutí, ovoce a posypů! Dáte přednost lískovému oříšku, bílému jogurtu či mangu? Zláká vás čokoláda, višeň nebo řecký jogurt?

 

Konečně něco, co vám bude chutnat a neohrozí to vaše zdraví!

Díky chlazenému čerstvému jogurtu si budete moc dopřát chutné osvěžení cestou do práce, vydatnou svačinu během krátké pauzy, lehký oběd nebo lahodný dezert po večeři. Po prvním ochutnání se stane frozen yogurt vaší denní zdravou závislostí!

 

Yogoterie – Místo, kde si chutě “poladíte“ vy sami!

Vyzkoušejte mražený jogurt, který si doladíte vlastním výběrem chutí!

jogut-stanek

Samoobslužný stánek najdete v Praze, v obchodním centru Flora.

Více informací najdete na stránkách Yogoterie.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.