Vyberte možnost Stránka

Jak si připravit zázvorový čaj?

Jak si připravit zázvorový čaj?
Rate this post
!AdSense – before contentZázvorový čaj je výborný přírodní lék, který pomáhá nejen proti chřipce. Připravte si zázvorový čaj a získejte zdraví i silnější imunitu.

Zázvor je již od pradávna známý pro své léčivé účinky. Nejčastější forma úpravy je právě jeho vylouhování. Víte, jak si připravit silný a chuťově lahodný zázvorový čaj?

Zázvorový čaj

je hotový v několika minutách, ale jeho síla vás vyléčí i ochrání před nemocemi na dlouhou dobu!

Příprava je lehká, cenově i časově nenáročná. Uvařte si zázvorový čaj i vy!

Stačí pár ingrediencí a všestranný lék je připravený!

Na zázvorový čaj budete potřebovat: 2 centimetry oloupaného zázvorového kořene, dva plátky umytého citrónu nebo limetky, lžíci medu nebo třtinového cukru, pár lístků čerstvé máty, 1 litr vody

Postup

1. Zázvorový kořen nakrájejte na jemné plátky.

2. V rychlovarné konvici vařte litr vody.

2. Připravte si čajovou konvici a do ní dejte všechny připravené ingredience.

3. Zalijte vodou a nechte max 5 minut louhovat.

Při chřipkovém onemocnění se doporučuje vypít denně až 3 konvice zázvorového čaje. Čaj by se měl pít teplý, ale ani po jeho vychladnutí ho není nutné vylévat. Studený zázvorový čaj lze pít jako zázvorovou limonádu. V létě je vhodné přidat ještě pár kostek ledu.

Máte rádi zázvorový čaj?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.