Vyberte možnost Stránka

Tušíte, jak poslat kolo?

Tušíte, jak poslat kolo?
Rate this post

Kolo nepatří k předmětům, které by lidé posílali zcela běžně. Právě proto vám ho většina přepravních společností ani standardně nepřepraví. Budou po vás vyžadovat různé složité vyřizování, protože kolo řadí k nadrozměrným zásilkám. Co si s tím počít?

Důvodů, proč vás zajímá přeprava kola, může být doopravdy mnoho. Tím nejčastějším je pravděpodobně prodej. Umístili jste inzerát na kolo, ozval se zájemce z druhé strany republiky a vy nyní řešíte, jestli se vyplatí mu ho poslat a jak to vůbec udělat.

Vyberte si správného přepravce

Chcete-li ušetřit čas strávený pátráním, máme pro vás doporučení. Kolo vám přepraví FOFR, česká přepravní společnost, která se jen tak něčeho nezalekne. Kromě toho jde o firmu moderní, jež nabízí všechny pokročilé služby, jaké byste mohli čekat – například sledování pohybu zásilek a možnost zasílání zboží na dobírku. To se zrovna hodí, pokud chcete něco prodávat a druhá strana nemá zájem poslat peníze na účet předem.

Doménou společnosti je mimo jiné právě přeprava nadrozměrných, nadměrných nákladů nebo zásilek. Bavíme se o zásilkách s maximální délkou 6 m a celkovou hmotností 1800 kg. Možná je i přeprava větších zásilek, nicméně po podrobnější domluvě. Na kolo se každopádně na ničem speciálním domlouvat nepotřebujete.

Jak takové jízdní kolo zabalit?

Ptáte se, jak poslat kolo? Zas tak složité to není. Co se týče administrativních záležitostí, prostě si online či telefonicky objednáte přepravu. Připravit kolo na samotné odeslání složité není. Měli byste ho pečlivě zabalit, tím zabráníte jeho poškození při přepravě. Nepotřebujete ovšem nic speciálního. Kolo není nutné rozmontovávat, pouze šlapky otočte do středu kola. Kolo pak omotejte bublinkovou fólií, zpevněte prokladovými kartony a tohle všechno zafixujte pomocí strečové fólie a lepicí pásky. Takto nachystané kolo při přepravě nepřijde k žádné úhoně.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.