Vyberte možnost Stránka

Nevíte, co jíst k hokeji? Masové sushi sklidí chválu vašich přátel

Nevíte, co jíst k hokeji? Masové sushi sklidí chválu vašich přátel
Rate this post
!AdSense – before contentVy a vaši kamarádi jste pravidelnými diváky MS v hokeji 2015? Pak jistě oceníte tip na perfektní pohoštění k napínavým zápasům!

Brambůrky, křupky, nachos už vám nejedou? Jste přejedení klasických jednohubek? Pak oceníte tip na masové sushi!

Masové sushi je pohoštění pro opravdové chlapy!

 

Masové sushi nejen k hokeji

Budete potřebovat: 12 plátků slaniny, 500 g mletého hovězího masa, tvrdý sýr, grilovací omáčku a koření, nakládané chilli papričky, smaženou cibuli, rozmačkané nachos

Za zhruba půl hodinky máte hotovo!

1. Na prostírání si vyskládejte 6 plátků slaniny. Mleté maso smíchejte s grilovacím kořením a v tenké vrstvě naneste na plátky slaniny. Doprostřed umístěte sýr a pevně smotejte. Válec dejte péct na gril na cca 35 minut.

2. Po 25 minutách potřete omáčkou a nechte dalších 10 minut grilovat. Lze několikrát opakovat.

3. Po ugrilování obalte v drcených nachos nebo smažené cibulce.

4. Podávejte na krájené, s omáčkou a nakládanými jalapenos.

Sledujete hokej? Nebo vám to není dovoleno

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.