Vyberte možnost Stránka

Zappa – Směšný pes s vyplazeným jazykem, který nápadně připomíná Sida z Doby ledové

Zappa – Směšný pes s vyplazeným jazykem, který nápadně připomíná Sida z Doby ledové
Rate this post
!AdSense – before contentZappa je 15 let starý chrt, který díky svému pokročilému věku nemá žádné zuby. Běžný příznak stáří dopomohl tomuto pejskovi k neuvěřitelné oblibě.

Bezzubému chrtovi vypadává stále jazyk z pusy, díky tomu se tak nápadně podobá oblíbené postavičce z animované Doby ledové.

Chrt Zappa vypadá jako lenochod Sid z Doby ledové. 

Jeho vtipný vzhled si získává stále větší pozornost, a tak se fanouškovská základna pořád rozrůstá.

Zappa připomíná Sida z Doby ledové

sid-1sid-2sid-3sid-4sid-5sid-6sid-7sid-8sid-9sid-10

Jak se vám chrtí senior Zappa bez zubů líbí? Stanete se také jeho fanouškem?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.