Vyberte možnost Stránka

Jak se stát přítelem celebrit

Jak se stát přítelem celebrit
Rate this post
!AdSense – before contentPatrick Thorendahl, lépe známý jako Peeje T., má jedinečný přístup k tomu, jak se dostat do blízkosti hvězd a celebrit, které miluje. Místo toho, aby se tlačil v davu fanoušků, se vlichocuje mezi hvězdy osobně přes kouzelný Photoshopu.

Peeje používá photoshop jako možnost sblížení s hollywoodskými hvězdami, pop zpěvačkami a slavnými sportovci. A co dělá tyto fotky ještě lepšími je to, že Peeje se na nich objevuje v situacích dráždivých a někdy až skandálních. Fotografie mají obrovský úspěch. Peeje má tisíce followerů na Instagramu i Twiterru. 

Jak se vám líbí jeho fotky? Podívejte se do naší galerie, kam všude se Pejje dostal!

uprava-fotek-ve -photoshopu-1 uprava-fotek-ve -photoshopu-2 uprava-fotek-ve -photoshopu-3 uprava-fotek-ve -photoshopu-4 uprava-fotek-ve -photoshopu-5 uprava-fotek-ve -photoshopu-6 uprava-fotek-ve -photoshopu-8 uprava-fotek-ve -photoshopu-9 uprava-fotek-ve -photoshopu-10 uprava-fotek-ve -photoshopu-11 uprava-fotek-ve -photoshopu-12 uprava-fotek-ve -photoshopu-13 uprava-fotek-ve -photoshopu-14 uprava-fotek-ve -photoshopu-15 uprava-fotek-ve -photoshopu-16 uprava-fotek-ve -photoshopu-17 uprava-fotek-ve -photoshopu-18 uprava-fotek-ve -photoshopu-19 uprava-fotek-ve -photoshopu-20 uprava-fotek-ve -photoshopu-21 uprava-fotek-ve -photoshopu-22

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.