Vyberte možnost Stránka

Máte dost role rodiče? Pak je čas na trochu humoru!

Máte dost role rodiče? Pak je čas na trochu humoru!
Rate this post
!AdSense – before contentBýt otcem je práce, kterou děláte každou volnou chvíli a zadarmo! Je pochopitelné, že toho máte kolikrát už dost! Pro každého unaveného tátu jsme připravili vtipnou fotogalerii nazvanou “Nejlepší táta na světě“.

Nečerpejte síly a pobavte se s naší vtipnou fotogalerií, která ukazuje, jak vypadá :

“Nejlepší táta na světě“

rodicovstvi-1 rodicovstvi-2 rodicovstvi-3 rodicovstvi-4 rodicovstvi-5 rodicovstvi-6 rodicovstvi-7 rodicovstvi-8 rodicovstvi-9 rodicovstvi-10 rodicovstvi-11 rodicovstvi-12 rodicovstvi-13 rodicovstvi-14 rodicovstvi-15 rodicovstvi-16

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.