Vyberte možnost Stránka

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu
Rate this post
!AdSense – before contentPoslední dobou se necítíte dobře? Pak vám možná vaše tělo chce říct, že je třeba ho pročistit. Pročištění organismu nebo také detoxikace je cesta nejen k nové energii. Víte, jak své tělo detoxikovat? Pokud ne, pak si přečtěte náš článek, který vám poradí, jak své tělo zbavit škodlivých toxinů!

Detoxikace těla je velmi účinný způsob, jak dosáhnout duševního i fyzického zdraví. Proces čištění má blahodárné účinky na celé tělo i mysl. Přesto, že má detoxikace tak úžasné výsledky, jen málokdo jí podstoupí. Možná odrazuje potřebný půst nebo snad neznalost této léčby. Ať je důvod jakýkoliv, je spoustu mužů, kteří trpí bolestmi hlavy, vyčerpáním, obezitou, slabou imunitou, nervozitou a tak to by se mohlo pokračovat ještě dlouhou dobu. Fyzické a i mnohé psychické problémy mohou být zapříčiněné toxiny, které do sebe člověk přijímá nejen z jídla a pití, ale také ze vzduchu.

I když má tělo schopnost se léčit do určité míry samo, je okolo nás tolik škodlivin, že samoléčba už prostě nestačí. Jen kolik škodlivin se nachází v potravinách – samé nasycené tuky, konzervační látky, chemické přísady atd., to vše a mnohé další se usazuje v těle a ohrožuje celkové zdraví.

 

Jak probíhá detoxikace organismu

Málokdo vlastně tuší, co se za pojmem detoxikace vlastně skrývá a také jak probíhá. Zde je několik odpovědí na nejčastější otázky týkající se detoxikace organismu.

Jak začít? Jak dlouho kúru držet?

Nejdříve ze všeho je třeba si zakoupit pročišťovací kúru. Doporučit můžeme například kúru Neera Detox. Jakmile začnete s pročišťováním, je nutné začít držet půst. Kůru Neera detox je možné kombinovat pouze s dalšími přípravky Neera Detox a s čistou vodou. Čím déle kúru držíte, tím lépe se pročistíte. Doporučuje se držet púst 7-10 dní nebo 1-3 dny.

Lze při detoxikaci sportovat?

Při detoxikaci je možné sportovat. Ale tak, aby se tělo příliš nevyčerpalo. Doporučuje se cvičení jógy a podobná cvičení.

Jak, poznat, že se tělo detoxikuje?

Dobrým ukazatelem průběhu detoxikování je jazyk. Na začátku detoxikace by měl být váš jazyk růžový, během kúry by se měl na jazyku objevit bílý až nahnědlý povlak. tento povlak bude tvořen toxiny, které vylučuje tělo. Povlak lze vyčistit kartáčkem nebo třeba lžičkou. Po ukončení detoxikace by měl jazyk být opět růžový, zůstane-li na něm povlak, znamená to, že byla detoxikace nedostatečná.

Máte v plánu detoxikovat své tělo?

 

napsala: Lucie Drozdová

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.