Vyberte možnost Stránka

Závodní tým Válek autosport

Závodní tým Válek autosport
Rate this post
!AdSense – before contentMotosport je oblíbeným sportem, který láká ke sledování fanoušky nejen ze zahraničí, ale i ty z Česka. Mnohé tuzemské týmy si za dobu své existence vybudovaly jméno mezinárodního významu. Jedním z takto úspěšných českých týmů je také Válek Autosport.

Válek Autosport je týmem, který má za sebou bohatou historii. Za 40 let své existence získával tento tým zkušenosti na českých i zahraničních okruzích. Pravidelně startují na různých rallye nebo závodech do vrchu. Válek Autosport založený Zdeňkem Válkem má kvalitní výsledky, které pomohly získat pověst profesionálního týmu.

 

Trocha historie

Známý český tým byl založen roku 1964 Zdeňkem Válkem, později roku 1991 převzal vedení jeho syn Petr Válek, ten je dnes majitelem, ale především hlavním jezdcem ‘’stáje’’ Válek Autosport. Petr Válek má díky svým výsledkům na trati pevné místo i mezi ostatními jezdci.

Kromě Petra Válka je dalším stálým jezdcem také Milan Vaňkát, který má stejně tak jako nynější majitel týmu Válek Autosport perfektní výsledky. A právě skvělé skóre všech jezdců tvoří úspěch tohoto týmu.

 

Vozový park

Jelikož jde o tým závodní, nejdete v jeho garážích nadupané automobily. Tým Válek je věrný značce BMW, jezdci startují například s BMW 130i GTR 24h speciál, BMW M3.2 GT nebo BMW M3.2 GTR.

 

Další aktivity

Kromě závodění provozuje Petr Válek také autoservis specializovaný zejména na automobily značky BMW, ale ani ostatní automobilové značky nejsou odmítány.  Autoservis je motoristy oblíbený pro profesionálně odvedenou práci a kvalitní vybavení. Díky tomu si můžete být jisti, že o vaše osobní či dodávkové auto bude dobře postaráno.

Už není třeba internetového vyhledávání výrazu autoservis Ostrava! AUTOVÁLEK je tou pravou volbou!

 

Restaurování historických vozidel

valek-restaurace

Jste milovníkem historických vozidel? Chcete si veterána pořídit nebo už doma nějakého restaurujete a potřebujete s tím pomoct? Kontaktujte servis Auto Válek, kde provádí kompletní i částečné renovace veteránů.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.