Vyberte možnost Stránka

S elektrokoloběžkou na rande? Proč ne

S elektrokoloběžkou na rande? Proč ne
Rate this post

Koloběžky v Ostravě jsou v poslední době velkým hitem a frčí na ní kluci i holky, a není divu! Když už máš ušetřený dostatečný peníz, proč si nepořídit právě elektrokoloběžku? Tady je několik důvodů, proč je to dobrý nápad!

Ušetříš na MHD

S elektrokoloběžkou se rychle a levně dostaneš kamkoliv chceš. Městem prokličkuješ jedna radost! Už nikdy se nebudeš muset rvát do busu nebo tramvaje a poslouchat nezáživné řeči kolem stojících a netrpělivě čekat, až se tramvaj zase líně rozjede. Se svou novou elektrikou budeš ve škole nebo na florbalu raz dva!

Budeš cool

E-koloběžka je trendy a je to i skvělý způsob, jak na ni sbalit pěknou holku. Neexistuje nic romantičtějšího, než svůj nový objev svézt na elektrokoloběžce a projet se spolu městem či zajet do vzrušujících nenápadných zákoutí parku…

Posiluješ svaly

Možná si myslíš, že elektrokoloběžka dělá všechno za tebe, nicméně opak je pravdou. Stále musíš být ve střehu, řídit a udržovat rovnováhu, což posiluje svaly nohou a břicha.

Snižuješ svůj uhlíkový otisk

Jelikož elektrokoloběžka nevytváří emise, velkou měrou přispíváš k ochraně životního prostředí, což je dnes hodně sledovaný trend. Takže jsi „in“ hned dvakrát! Coby boss na elektru, a zároveň jeden z ochránců zelené planety.

Zažiješ skvělou zábavu

Můžeš si vybírat opravdu z ohromné nabídky různých typů elektrokoloběžek. Nejdřív si ujasni, k jakému způsobu ji chceš co nejvíc používat. Podle toho jdi do koupě. Rozhodni se, jestli potřebuješ „jen“ dopravní prostředek do školy anebo snad životně důležitá je pro tebe adrenalinová jízda? Pro každý případ, pokud chceš být cool, posilovat svaly a chránit planetu, kup si elektrokoloběžku. A možná na ní sbalíš i pěknou holku!

Mobil je tvůj nerozlučný kamarád?

Ani při jízdě na e-koloběžce se nemusíš nutně vzdát svého mobilu. Jednoduše ho uchytíš do držáku a můžeš ho sledovat i při projížďce. I když, raději si užij parádní jízdu, kterou si budeš řídit jen a jen ty sám!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.