Vyberte možnost Stránka

Nejzvláštnější kostely světa

Nejzvláštnější kostely světa
Rate this post
!AdSense – before contentVíra má mnoho podob. Někdo věří v boha, někdo má víru postavenou na penězích. A stejně tak jako víry se mohou lišit i samotné místa určená k modlitbě. Podívejte se na 15 nejpozoruhodnějších kostelů světa.

Víra v boha, v peníze nebo ve vědu. Každý věří v něco jiného. Česká republika je plná ateistů. Možná je to způsobeno tím, že nemáme tak dech beroucí kostely, jako jinde ve světě a možná taky ne.

Někdo považuje kostely a jiné svatostánky za nejkrásnější budovy světa. Jak to vypadá, když má církev dostatek financí? Podívejte se na ty nejdivnější a zároveň nejpozoruhodnější kostely, které byly postaveny.

Byla by Vaše víra větší, kdyby byl takový kostel ve Vašem městě? Nezapomeňte tento článek sdílet i se svými přáteli na facebooku.

Obsah článku

Církev Hallgrimur (Island)

kostely-1

Las Lajas katedrála (Kolumbie, Jižní Amerika)

kostely-2

Notre Dame du Haut (Francie)

kostely-3

Kostel Jubilee (Řím, Itálie)

kostely-4

Baptist Church (Michigan, USA)

kostely-5

Bazilika de Higuey (Dominikánská republika)

kostely-6

Kostel v Stykkishólmskirkja (Island)

kostely-7

kostely-8

Sagrada Familia (Barcelona, ​​Španělsko)

kostely-9

Paraportiani Church (Mykonos, Řecko)

kostely-10

Katedrála Brasilia (Brasilia, Brazílie)

kostely-11

Michalský Zlatý klášter (Kyjev, Ukrajina)

kostely-12

Katolická církev (Uruguay, Jižní Amerika)

kostely-14

Cadet Chapel (Colorado, USA)

kostely-15

Eko Kostel (Island)

kostely-13

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.