Vyberte možnost Stránka

Mistrovství knírů a vousů 2013

Mistrovství knírů a vousů 2013
Rate this post
!AdSense – before contentLetošní ročník mistrovství knírů se skutečně vydařil. 150 účastníků z celého světa se zúčastnilo a předvedlo své chlouby.

Pokud by jste se chtěl zúčastnit tohoto mistrovství, musel by jste splnit pouze jednu jedninou podmínku, a to mít originální střih vousů nebo kníru.

Soutěžící letošního ročníku se poprali hned v 17 kategoriích. Každá kategorie byla zaměřená na něco jiného, každá měla jiná pravidla a předpisy. Pro některé kategorie mohli ,,vousáči“ použít speciální prostředky na úpravu, jako je třeba gel, tužidlo, lak nebo vosk, zatímco někde bylo potřeba vousů přírodních.  Fotografie byly pořízeny Gregem Adersonem (profesionální fotograf, Las Vegas), který mistrovství fotografoval již minulý rok. Greg má v plánu vydat o vousáčích knihu, která by měla vyjít letos na Vánoce.

Líbí se Vám vousy? Mohl byste se do soutěže také přihlásit? Pošlete nám své nejšílenější fotky s plnovousem.

 

Zdroj: Greg Anderson 

 

originalni-vousy-1 originalni-vousy-2 originalni-vousy-3 originalni-vousy-4 originalni-vousy-5 originalni-vousy-6 originalni-vousy-7 originalni-vousy-8 originalni-vousy-9 originalni-vousy-10 originalni-vousy-11 originalni-vousy-12 originalni-vousy-13 originalni-vousy-14 originalni-vousy-15 originalni-vousy-16 originalni-vousy-17 originalni-vousy-18 originalni-vousy-19 originalni-vousy-20

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.