Vyberte stránku

Jak se zabavit s partou kámošů? Zkuste únikovou hru

Jak se zabavit s partou kámošů? Zkuste únikovou hru
Hodnocení

Plánovali jste strávit odpoledne na šlapadlech s láhvemi piva, ale počasí vám zrovna nepřeje? Nebo jen přemýšlíte, co budete dělat místo toho, abyste strávili den u počítačů při hraní stříleček? Ať už je to jakkoli, máme pro vás tip, jak vyplnit svůj volný čas, jak se zabavit s partou kámošů. Doporučujeme vyzkoušet únikovou hru, díky které si na chvilku odpočinete od svých neustále mluvících poloviček a díky které zažijete se svými kámoši opět něco nezapomenutelného.

Co jsou to únikové hry?

Že jste o únikových hrách doposud neslyšeli? Jedná se o fantastickou zábavu nejen pro partu kamarádů, ale také pro vícečlenné rodiny. Principem únikových her je to, že budete zamknuti či uvěznění v místnosti, ze které se musíte během časového limitu dostat ven. Tento časový limit je stanoven na šedesát minut, které mnohdy opravdu nejsou dostačující. Nefunguje to však tak, že vyrazíte dveře. Zde síla nemá žádnou moc. Musíte najít a následně rozluštit rébusy, hlavolamy a hádanky. Jen ty vás dovedou na svobodu.

V současné době jsou únikové hry velmi oblíbené, a to hlavně z toho důvodu, že se při nich člověk zapotí i dobře zabaví. Díky únikovým hrám zjistíte, jak je na tom vaše logické myšlení, a zároveň zjistíte, jak sehraná parta jste. Velmi často se na únikové hry chodí v rámci teambuildingu, kdy se ukáže, jak spolu kolegové ve firmě umí spolupracovat.

Zkuste únikovou hru od EscapeX

Pokud chcete vyzkoušet opravdu proslulou a propracovanou únikovou hru, vyberte si jednu od EscapeX. Únikovky od ExcapeX jsou opravdu promyšlené a vtáhnou vás dokonale do děje. Například úniková hra nazvaná Zloději snů jsou dnes velmi populární, a to hlavně díky originálním hádankám a skvělým vizuálním i zvukovým efektům.

Nově se připravuje úniková hra nazvaná “Fantom staré Prahy” a už nyní je jasné, že hra bude nahánět strach a husí kůži.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!