Vyberte možnost Stránka

60 muž se stal hipsterským modelem poté, co si nechal narůst plnovous

60 muž se stal hipsterským modelem poté, co si nechal narůst plnovous
Rate this post
!AdSense – before contentNenechte si ujít příběh netradičně starého modela, který díky svému plnovousu může získat práci snů u největších módních domů.

Philippe Dumas vypráví: “Vystudoval jsem právo později začal pracovat ve filmovém průmyslu a reklamě. Z osobních důvodů jsem v roce 2015 z práce odešel a našel si jinou. V rámci této změny jsem se rozhodl rovněž nechat si narůst plnovous. Čekal jsem negativní reakce, ale kupodivu se to líbilo. Dokonce tak moc, že jsem si uvědomil, jaký potenciál můj vous může mít. Začal jsem tedy dbát na svůj šatník a celkový vzhled. Nakonec jsem se rozhodl jít do několika módních agentur a má kariéra 60 modela začala.“ 

Čtěte také: 

Tenhle děda má pravděpodobně více stylu než vy!

25 stylových seniorů dokazuje, že věk je opravdu jen číslo

hipster-002 hipster-003

Věděli jste, že: hipsteři způsobili pokles prodeje žiletek?

hipster-004 hipster-005

“Momentálně je mým největším snem pracovat pro největší módní domy typu Chanel nebo Dior“, říká Philippe Dumas.

hipster-006

Více fotek: Instagram

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.