Vyberte možnost Stránka

Posiluje v 8 měsíci těhotenství!

Posiluje v 8 měsíci těhotenství!
Rate this post
!AdSense – before contentTěhotenství je krásné období pro každou ženu. Ženy si užívají během této doby fakt, že v bříšku jim roste nový život, ale i to, že mohou začít jíst, co hrdlo ráčí a neřešit svou postavu, jsou přeci těhotné. Ale Lea-Ann Ellison není zcela běžným případem těhotné ženy.

Lea-Ann Ellison pochází z Los Angeles a je 8 a půl měsíce těhotná. Nastávající matka prochází již třetí těhotenství. Nyní se ale rozhodla prožít těhotenství trochu jinak. Celou dobu pokračuje ve intenzivním CrossFit tréninkovém režimu. Své rozhodnutí obhajuje slovy, že těhotenství není žádná nemoc, ale je to naopak čas, který může každá žena prožít aktivně a své lenosti nakopat zadek.

Za své rozhodnutí si vyslechla nemálo ostré kritiky, když své fotografie zveřejnila na Facebooku. Komentátoři těchto fotek se rozdělili na dva tábory. Z nichž jeden Leu-Ann podporoval a jeden jí obviňoval z ohrožení jejího dítěte.

Co si myslíte o tomto rozhodnutí Vy? Patříte mezí příznivce tohoto přístupu nebo jste naopak proti? Sdělte nám své názory!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.