Vyberte možnost Stránka

Chcete koupit dresy pro fotbalový tým? Poradíme vám, jak vybrat ty správné

Chcete koupit dresy pro fotbalový tým? Poradíme vám, jak vybrat ty správné
Rate this post


Pokud plánujete fotbalovému týmu zakoupit pro nadcházející sezónu nové dresy, je nezbytné zohlednit hned několik důležitých věcí. V první řadě by měl být dres pohodlný, což jde ruku v ruce s vysokou kvalitou. Existují však i další faktory, které je vhodné zvážit a v následujících řádcích se na ně podíváme podrobněji.

Střih

Zapomeňte na těsné fotbalové dresy, které by řezaly hráče do ramenou a ztěžovaly pohyb i jakoukoliv činnost. Správný dres by neměl být ani příliš těsný, ani extrémně volný. Cena by neměla rozhodovat, protože levné fotbalové dresy jsou neprodyšné a nevyhovující střihem. Ideální je sáhnout po produktech od renomovaného výrobce, který se dané oblasti věnuje dlouhá léta a ideálně spolupracuje i s profesionálními sportovci při navrhování dresů.

Kvalita

Prioritou je kvalita. Přece jen nechcete, aby se hráčům fotbalové sety roztrhly při běhání na fotbalovém hřišti. S kvalitou je spojena vysoká odolnost. Přestože se soupeř na fotbalistu vrhne, dres by neměl být nijak poničený a roztržený.

Potisky a barvy

Neoddělitelnou součástí fotbalových dresů jsou potisky. V zadní části jsou uvedena čísla se jmény hráčů, v přední části často loga sponzorů. Výrobce by vám měl nabídnout rovnou i potisk dresů, aby vám byly dodány přímo hotové produkty, do nichž mohou fotbalisté vklouznout a ukázat na hřišti, co skutečně umí.

V této oblasti působí ryze český výrobce dresů DDsport, který má v nabídce fotbalové trenýrky i dresy. Zajistí vám také potisk či návrh grafiky. Velkou výhodou je, že si DDsport archivuje všechny zakázky, a tím pádem potom můžete jen nechat vyrábět dresy po jednom kusu. V pestrém produktovém portfoliu jsou dresy nejen na fotbal, ale také na další sporty, jako jsou basketbal, florbal, volejbal a podobně.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.