Vyberte možnost Stránka

Jak dítě motivovat k pohybu?

Jak dítě motivovat k pohybu?
5/5 - (1 vote)

Dnes a denně usedají dospělí k televizím, počítačům, tabletům a telefonům. A jak jinak… Děti je napodobují. Poznáváte se v tom také? Možná ano, možná ne, ovšem bohužel platí, že naše děti k počítačům, telefonům i tabletům usedají nezdravě často a rády. To platí i o televizorech. Abychom je dostali ven a přiměli k pohybu, je fajn koupit jim sportovní pomůcky a jít s nimi ven, na zahradu, hřiště, na dvorek, kdekoli, kde dané náčiní využijete.

Odrážedla pro malé i větší děti

Na našem trhu najdete odrážedla pro nejmenší, na které mohou usedat už cca roční dítka, která z nich dosáhnou na zem a zvládají se pomaličku odstrkovat. Většinou mají podobu motorek nebo kol. Aby byly motivovány i holčičky, pestrost je i v barvách.

Dokonce můžete koupit i odrážedla s vodící tyčí. Dokud dítko může, jede samo a jakmile je unaveno, nebo přijdete ke kopečku, můžete mu pomoct. Může mít zvukové efekty, LED světla, což děti také motivuje k jízdě.

Fajn jsou i odrážedla 3 v 1, která porostou s vaším dítkem.

Trampolína, skluzavka i dětské hřiště

Pokud nebudete chtít zrovna jezdit, nebo vaše ratolest jednoduše nebude z těch, které budou na odrážedle, koloběžce nebo kole jezdit dnes a denně, můžete koupit i jiné vybavení na venkovní užití. Nejčastěji volené jsou trampolíny. Vždy dbejte o kvalitní zpracování, aby byly kryty pružiny a trampolína měla ochrannou síť.

Venku děti rády využívají i soukromé domácí hřiště. To může mít houpačku, skluzavku, prolézačku, lezeckou stěnu, lano ke šplhání…

Kluky baví pískoviště. Sice budete dítko muset pořádně umýt a vyklepat, ale dovede se zde bavit x hodin.

Holčičkám dopřejete velkou zábavu venkovním domečkem. I u toho může být např. skluzavka, díky níž se děti i pohybově vydovádí.

Odrážedla, koloběžky, motorky pro nejmenší, auta, ale také kočárky, boxerské sety, stavebnice, RC modely, dětské kuchyňky, hry, panenky, autodráhy a mnohé jiné za nízké ceny, najdete na ministerstvohracek.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.