Vyberte možnost Stránka

Využijte účinky trendy kratomu a buďte soustředění i nabití energií po celý den

Využijte účinky trendy kratomu a buďte soustředění i nabití energií po celý den
5/5 - (1 vote)

Pokud se pohybujete mezi lidmi, nebo jste často na internetu, zřejmě jste si také všimli, že se hojně mluví o kratomu. U nás je už pár let, ale v zemi, odkud pochází, jej lidé používají odedávna. Kratom vzniká coby jemný prášek z listů tropického stromu Mitragyna speciosa a řadí se do čeledi mořenovité, stejně jako např. kávovník. Najdete jej v nížinných tropických deštných lesích Indočíny a jihovýchodní Asie.

Proč se kratom užívá?

Lidé zjistili, že jsou listy tohoto stromu účinné v několika ohledech. Pokud jsou užity v menším množství, mají stimulující nebo auforické účinky, stejně jako tlumící, proto se používá i jako prostředek k tlumení mírné až středě silné bolesti.

Je tedy zřejmé, proč jej lidé užívají. Pomůže, když potřebujete být soustředění, podávat maximální výkon, být pozorní. Kratom ale také uvolňuje ve smyslu, že vás „hodí do pohody“. Nebudete pociťovat trému, přehnaný ostych, což pomáhá v komunikaci, ať už v pracovní nebo soukromé oblasti.

Kratom ale může způsobit i nepříjemné pocity. Můžete pozorovat bolesti hlavy, nevolnost, závrať, nespavost, úzkosti až deprese. To, jak na vás kratom zapůsobí, se nedá předpovědět, u většiny osob je ale bez potíží snášen a užívají je ke svému prospěchu. Lze jím nahradit např. ranní šálek kávy.

Ti, co jej užívají, doporučují nepravidelné užívání. Tedy používat jej jen ve dny, kdy potřebujete být soustředění, plní energie. Jednou, 2x týdně. Lžičky nebo dvě prášku se smíchá s vodou, džusem, sirupovou šťávou nebo jiným nesyceným nápojem. Lze jej zalít i horkou vodou a pít jako čaj.

Kratom za zvýhodněnou cenu na kratomuj.cz

Na webových stránkách www.kratomuj.cz najdete kratom bílý, červený, žlutý i kratom červený. Teď navíc se slevou až 14 % z původní ceny. Chcete-li jej vyzkoušet, nebo jej dobře znáte a chcete doplnit zásoby, je ten správný čas. Koupíte jej výhodně a ve vysoké kvalitě.

Více na kratomuj.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.