Vyberte možnost Stránka

Borec s jednou rukou zvládá posilování jako málokdo!

Borec s jednou rukou zvládá posilování jako málokdo!
Rate this post
!AdSense – before contentNikdy se nevzdávej! To je heslo, které je pro někoho pouhým výkřikem, tento borec to však myslí vážně!

Borec z videa má pouze jednu ruku, přesto na sobě maká jako málokdo. Žádná sebelítost či deprese, jen litry potu v posilovně a usilí nevzdat to! Jeho práce si zaslouží obdiv!

Podívejte se na motivující video, které ukazuje lidské odhodlání vytrvat za každé situace! 

Nejlepší motivace k posilování!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.