Vyberte možnost Stránka

Stylový víkend s kámošema? Paintball!

Stylový víkend s kámošema? Paintball!
Rate this post
!AdSense – before contentJe tu znovu víkend a Vás nebaví jenom vyspávat ,,opici’’. Máme pro Vás řešení! Prožijte aktivní víkend se svýma kámošema. Paintball je hra, která udělá z nudného víkendu skvělou akci!

Propitý víkend s roštěnkami, vyspávání a tak to jde stále dokola. Rutina, která Vás i Vaše kámoše přestává bavit. Ptáte se, co dělat jiného? Možná se budete divit, ale ,,paření’’ v klubu není jediná možná zábava. Pokud chcete akci, adrenalin a nijak velké finanční nároky, je pro Vás skvělou možností právě paintball!

Co je to paintball?

Asi každý alespoň tuší, o co v této hře jde. Paintball je adrenalinová hra, které se účastní více hráčů. Cílem je zasáhnout a vyřadit své spoluhráče pomocí paintballové pušky. Speciální puška vystřeluje místo klasických nábojů želatinové kuličky naplněné barvou. Jakmile jste zasáhnutí opouštíte hru.

Paintballové zbraně

Paintball je hrou, ve které se ukáže, jak dobrý jste střelec, stratég a bojovník. V této hře je také prostor na vynalézavost, rychlost a přesnou mušku. Zjistěte, jak jste na tom!

Paintball výbava

Zajímá Vás, zda je tento bezkontaktní adrenalinový sport vůbec bezpečný? Paintball není nic nebezpečného, přesto ale počítejte s tím, že budete mít pár modřin. Vážnému zranění brání obličejová, ochranná vesta a rukavice a také kombinéza. Zasáhnutí je cítit, ale v zápalu boje Vás tato nepříjemnost rozhodně zajímat nebude.

Paintballová maska Ochranná VestaPaintballové rukaviceKombinéza

Paintball víkend

Paintballový víkend v Plzni jsou dva dny plné akce. První den získáte jistotu pod vedením profesionála a druhý den si to rozdáte mezi sebou. Ostrá akce se 700 kuličkami a možností venkovního nebo indoroového hřiště.

logo_PPA_wide

Užijte si víkend plný zábavné hry, dobrého jídla a skvělého doplňujícího programu.
Přečtěte si průběh paintballového víkendu a další zajímavé informace i této hře http://www.paintball-plzen.cz/

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.