Vyberte možnost Stránka

6 tipů na stylové hodinky

6 tipů na stylové hodinky
Rate this post
!AdSense – before contentStylový pánský outfit vždy doladí hodinky. Podívejte se, jaké hodinky jsou aktuálně trendy a in.

Hodinky jsou stejně tak důležité, jako pohodlné boty nebo skvěle padnoucí džíny.  Pánský outfit není dotažený k dokonalosti, pokud v něm chybí hodinky. Hodinky jsou nejen praktickou věcí, která Vám ukáže kolik je hodin, ale je to i věc, kterou ukážete svůj vkus a životní styl.

Výběr hodinek není jednoduchý. Hodinky musí splňovat náročné technické požadavky, ale i kritéria moderního muže. Dnešní muž se musí cítit ve svém oblečení a doplňcích cítit natolik dobře a jistý, aby zvládal všechny běžné povinnosti a životní poslání.

Obsah článku

Jaké hodinky jsou opravdu kvalitní a trendy?

Mít na ruce moderní kvalitní hodinky chce každý muž, podívejme se, které jsou aktuálně nejvíce v kurzu.

Wenger Terragraph 01.0541.106

Středně velké analogové hodinky značky Wenger z řady Terragraph. Hodinky mají elegantní kožený řemínek, který se skvěle přizpůsobí Vaší ruce. Hodinky mají safírové sklíčko, které je při běžném nošení nepoškrabatelné. Vodotěsnost těchto hodinek je také skvělou vlastností.

Hodinky mají ocelové pouzdro s luminiscenčními ručičkami a body.

K čemu hodinky nosit?

Hodinky se hodí k běžnému i elegantnímu outfitu. Skvělá kombinace s koženými boty.

 

Traser P 6506 Commander 100 Force

Hodinky Traser P 6506 Commander 100 Force jsou hitem letošního roku. Jedná se o zdokonaleného nástupce hodinek Traser P 6506 Commander 100. Nový typ Vás nadchne matným designem a vojenským časem na středu ciferníku. Hodinky mají safírové sklíčko, které je odolné vůči pošškrábání a titanové pouzdro, ke kterému si můžete dokoupit titanový tah. Hodinky disponují technologií permanentního osvětlení mb-microtec H3, které funguje za jakékoliv činnosti.

K čemu hodinky nosit?

Hodinky jsou vhodné k elegantnímu oblečení. Díky svým téměř nezničitelným vlastnostem, jsou hodinky vhodné k nošení i v extrémních podmínkách.

 

Wenger Squadron Chrono 77052

Hodinky mají dokonalý ciferník, který Vás zaujme již na první pohled. Kožený řemínek v imitaci krokodýlí kůže. Hodinky jsou vodotěsné a disponují safírovým sklíčkem.

K čemu hodinky nosit?

Hodinky se skvěle hodí například o obleku.

 

Alfex 5716.018

Novinka roku 2013 s koženým páskem. Elegantní ciferník je doplněn safírovým sklíčkem odolným vůci poškrábání.

K čemu hodinky nosit?

Hodinky se hodí spíše k elegantnímu oblečení, doplněnému koženými boty.

 

Alfex 9010.001

Hodinky Alfex 9010.001 se řadí mezi opravdu bytelné kvalitní hodinky, které vydrží i hrubší zacházení. Ocelové pouzdro, safírové sklíčko a voděodolnost Vás prostě dostanou.

K čemu hodinky nosit?

Hodinky mají majestátní vzhled, který vynikne v elegatním a lehce extravagantním outfitu.

 

Traser P 6600 Shadow

Hodinky P 6600 Shadow disponují voděodolností a dvojitým pouzdrem. Šedé provedení působí elegantně. hodinky ukazují čas i data.

K čemu hodinky nosit?

Hodinky se hodí k elegantnímu i běžnému oblečení.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.