Vyberte možnost Stránka

Hrazda je nepostradatelným pomocníkem na cestě za větší silou i lepší postavou

Hrazda je nepostradatelným pomocníkem na cestě za větší silou i lepší postavou
Rate this post

V posledních letech pozorujeme ohromný nárůst popularity silově zaměřených sportů, které dokážou formovat postavu, zlepšovat zdraví, zvyšovat sílu, budovat výbušnost i vaši výdrž. Každý jedinec si zkrátka najde svůj vlastní důvod, proč vzít do ruky činky, osu, kladky, odporové gumy nebo třeba tolik důležitou hrazdu. Právě poslední zmíněná pomůcka je často přehlíženou záležitostí, což je ohromná škoda. K čemu vám poslouží a jak na ní cvičit?

Komplexní rozvoj horní části těla

Ti zkušenější z vás zajisté tuší, že alfou i omegou kvalitního tréninku jsou komplexní cviky. Ty zapojují rovnou několik svalových partií najednou, díky čemuž zvládnete během chvíle pořádně potrápit většinu vašeho těla. Zároveň představují velmi účinný způsob, jak stimulovat svalová vlákna k růstu. Do dané kategorie patří například klasické kliky, dřepy, mrtvý tah, bench press, přítahy velké činky v předklonu a samozřejmě i opomíjené shyby.

Právě shyby mají ohromnou moc na vybudování kýženého tvaru V na vašich zádech, ale zapojují i bicepsy, trapézy, hluboké svaly pažní, delty a další důležité partie. Z toho jasně vyplývá, že bez hrazdy určitě nelze existovat, pokud to s cvičením myslíte vážně.

Střídejte úchopy

Míra zapojení jednotlivých partií přirozeně závisí na poloze vašeho úchopu a správnosti provedení celého pohybu. Sháníte-li tedy hrazdu do domácnosti nebo vaší tělocvičny, nezapomeňte vsadit na řešení s komplexnějším provedením umožňujícím více způsobů tréninku.

Solidní produkty za přívětivé ceny naleznete především na internetových stránkách e-shopu pod odkazem stronggear.eu. Dočkáte se širokého výběru, rychlé dopravy a v případě nutnosti i zodpovězení vašich dotazů od profesionální obsluhy. Přesvědčte se na vlastní oči.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.