Vyberte možnost Stránka

EURO 2016 přichází – Jak vypadá vášeň pravých fanoušků?

EURO 2016 přichází – Jak vypadá vášeň pravých fanoušků?
Rate this post
!AdSense – before contentAutomobilka Hyundai, jako oficiální sponzor pro EURO 2016, vytvořili video zobrazující vášeň pravých fanoušků.

Příběh mladého chlapce, který tvrdě pracuje, aby se pokusil si koupit vstupenku na zápas. Chlapec dělá mnoho malých prací a šetří si své koruny. Když už si ji konečně může dovolit zjistí však, že vstupenky byly už vyprodány. Naštěstí jeho rodiče vezmou chlapce do Hyundai Fan Parku, kde se mu dostane úžasný zážitek z fandění svého týmu a taky je obklopen dalšími opravdovými fanoušky.

Existuje několik málo šťastlivců, kterým se podařilo mít vstupenky na zápas, ale ne každý má takové štěstí. Hyundai proto vytvořil online Fan Park, který umožní fanouškům šanci zapojit se na všechny akce.

Jediné, co musíte udělat, je nahrát svou fotku o tom, jak velkým opravdovým fanouškem jste. Fotografie s nejvyššími počty hlasů vyhrává vstupenky.

Pokud již máte lístky, tak můžete vyhrát prémiový odvoz, který Vás dopraví ze zácpy do hotelu a na zápas ve velkém stylu.

Toto video je první v sérií dvou videí, které bylo spuštěno k začátku turnaje Euro 2016.

Odkaz na Digital Fan Park: http://euro2016.hyundai.com/euro2016/en/index.php

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.