Vyberte možnost Stránka

Iveco Daily 4×4 nejmenší nákladní vozidlo pro těžký terén

Iveco Daily 4×4 nejmenší nákladní vozidlo pro těžký terén
Rate this post
!AdSense – before contentTěšili jste se na pořádné vozidlo, které bude mít pohon 4×4 a nezastaví ho žádný, ani ten nejnáročnější, terén? Pak právě pro vás byla na veletrhu Transpotec Logitec v krásné Veroně představená nová Iveco Daily 4×4.

A co si pro vás tato novinka přichystala, jsme pro vás sepsali v následujícím článku.

Poslední generace Iveco Daily 4×4 se může pochlubit výrazně narostlou světlou výškou a na první pohled viditelnou odolnou konstrukcí. To vše proto, aby zvládla práce v náročném terénu.

Na posledním modelu je vidět zkušenost Iveco s vozidly pro těžký terén.

Iveco Daily 4×4 je dokonalou kombinací užitečného zatížení a výkonnosti v terénu mezi lehkými nákladními vozidly. Každý Iveco Daily 4×4 garantuje spolehlivost za každého počasí, v každém povrchu u za jakéhokoliv stavu povrchu. Zkrátka je na ni spolehnutí.

Obsah článku

Vybere si opravdu každý

Poslední model od značky Iveco se vyrábí v mnoha verzích a je tak možné ho přizpůsobit opravdu každému. Jednoduchou kabinu je možné kombinovat s dvěma různými rozvory 3 050 a 3 400 mm. Pro dvojitou budku, která je až pro sedmičlennou posádku je k dispozici logicky delší vzdálenost mezi nápravami 3 400 mm.

Iveco Dailly 4×4 je k dispozici ve dvou verzích, a to s celkovou hmotností 3,5 a 5,5 tuny. Radovat se také mohou majitelé obytných karoserií, protože existuje také varianta s neosazeným podvozkem právě pro zástavbu obytných karoserií, mikrobusů nebo další konstrukcí připravených na míru.

V oblasti pneumatik je možné volit mezi typy pneumatik 9,5 R17.5 nebo 255/100 R.16.

iveco-4x4-01

Na první pohled

Pro některé to může být láska na první pohled, ale všichni na první pohled díky extrémní světlé výšce uvidíme tradiční žebřinový rám s robustními rameny řízení. Žebřinový rám je ve tvaru C, jako již klasicky a při různých hmotnostech se mění výška a tloušťka profilu.

Nejde si nevšimnout velkého předního ocelového nárazníku, která se skládá ze tří částí, to proto, aby při nehodě stačilo vyměnit pouze poškozenou část. Díky tomu se dá ušetřit za Iveco servis.

Robustní třílitrové srdce

Srdcem je samozřejmě třílitrový motor 176 k EURO 4 s proměnlivou geometrií turba, Intercoolerem, EGR a s filtrem pevných částic v základní výbavě. Konstantní točivý moment 400Nm v rozsahu od 1 250 do 3 000 ot./min vám zajistí vynikající výkon a mimořádnou pružnost i při nízké rychlosti. Motor je čtyřtaktní naftový s přímým vstřikováním Common Rail, je chlazený vodou a má elektromagneticky spouštěný ventilátor.

Technické údaje:

  • Motor Common Rail o objemu 2 998 cm3

  • řadový čtyřválec

  • 16 ventilů+dvojice vačkových hřídelí

  • maximální výkon: 129,4 kW (176 k) při 3 500 ot/min

iveco-4x4-02

Kdo Iveco Daily 4×4 potřebuje?

Iveco Daily 4×4 má robustní konstrukci a mimořádně odolný motor, hodí se tak ke všem pracovním účelům. Díky mnoha variantám a možnosti obutí do terénních i silničních pneumatik s možností doplnění o další příslušenství jako je naviják nebo sněhový pluh se může proměnit opravdu v cokoliv.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.