Vyberte možnost Stránka

Chcete mít image stylového darebáka? V tomto křesle z vás bude mít každý respekt

Chcete mít image stylového darebáka? V tomto křesle z vás bude mít každý respekt
Rate this post
!AdSense – before contentNěkdy je třeba, aby z vás měli ostatní muži respekt, aby se vás tak trochu báli a nevěděli, co od vás mohou čekat.

Usazení v tomto křesle ve tvaru lebky vyhrajete, oslníte, uděláte dojem, budete budit RESPEKT!

Zařiďte si své pánské hnízdo ve stylu, který jen tak nikdo nemá. Dejte prostor svému egu, toto křeslo je vytvořené pro vaše horší já. Dopřejte mu luxusní, stylové a komfortní posezení.

usadit-se-2 usadit-se-3 usadit-se-4 usadit-se-5

Více info na: Instagram

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.