Vyberte možnost Stránka

Zaručený adrenalinový zážitek

Zaručený adrenalinový zážitek
Rate this post
!AdSense – before contentFotit se v neuvěřitelných výškách, tam, kam by ,,normální“ člověk nevlezl. To je oblíbená zábava dvou mladých rusů, kteří si říkají Skywalkers.

Stavební jeřáb nebo budova o 22 patrech, není v Moskvě jediný vysoký objekt, na který by Vitaly Raskalov a Alexander Remmov nevylezli. Jejich koníčkem je totiž lezení do neuvěřitelných výšek a následné focení.

Mladíci jsou zachycení bez jakéhokoliv ochranných prostředků. Lezou bez lan, jištění, prostě jen tak.

Zdá se, že tato činnost je ve východní Evropě velmi populární. Nedávno jsme Vás informovali o mladém ukrajinci, který tento nebezpečný ,,sport“ pěstuje také.

Vychutnejte si adrenalin z bezpečí vašeho domova, zde je série fotografií, které Vám naženou husí kůži.

Nezapomeňte tento článek sdílet i se svými přáteli na facebooku.

skywalkers_rusko skywalkers_rusko1 skywalkers_rusko2 skywalkers_rusko3 skywalkers_rusko4 skywalkers_rusko5 skywalkers_rusko6 skywalkers_rusko7 skywalkers_rusko8 skywalkers_rusko9 skywalkers_rusko10 skywalkers_rusko11 skywalkers_rusko12 skywalkers_rusko13 skywalkers_rusko14 skywalkers_rusko15 skywalkers_rusko16 skywalkers_rusko17 skywalkers_rusko18 skywalkers_rusko19 skywalkers_rusko20 skywalkers_rusko21 skywalkers_rusko22 skywalkers_rusko23 skywalkers_rusko24

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.