Vyberte možnost Stránka

Chceš jít na jedno? Svolej své kámoše pouhým kliknutím!

Chceš jít na jedno? Svolej své kámoše pouhým kliknutím!
Rate this post
!AdSense – before contentChceš jít na jedno a nemáš náladu obepisovat všechny své kamarády? Použij aplikaci Pivo?!, která rozešle pozvání všem a najednou!

Možná máš, stejně jako já, čas jít na vychlazené pivko. Po práci mám vždy chuť zajít na jedno, odpočinout si, okouknout holky a pokecat o novinkách se svými kamarády. Jde o ideální chlapský relax, kterému ale předchází náročné domlouvání se.

Kam se půjde? Kdo půjde? V kolik? …

Naštěstí mám staženou novou aplikaci Pivo?!, která mi ušetří čas s kontaktováním všech mých kámošů. Hned budu mít jasno, který kamarád nemůže, kterého nepustí jeho “stará“, a který ještě maká! Naštěstí na Míru, Vaška a Martina je spolehnutí, jejich “slina“ jen tak nevyschne. Přemýšlím, kdo by mohl mít ještě náladu a napadne mě Olda, ten však pivo napije. Ale Nikča jo, jenže tu ve svém seznamu v aplikaci nemám.

Náhodou ale vím, že má nový chytrý telefon s operačním systémem Android nebo snad iOS, a tak jí nebude problém do aplikace pozvat. Pozvání jí můžu zaslat SMSkou, na e-mail, FB nebo Twitter. Až si pak skvělou aplikaci od Staropramenu stáhne, jistě se k nám klukům ráda přidá, zvlášť, když s námi půjde Míra. A to si Nikča lehce zjistí, jelikož v aplikaci každý vidí, kdo půjde a kdo ne. Navíc může pozvat další kamarádky, takže můžeme počítat s holčičím přírustkem do party.

V aplikaci Pivo?! označuji všechny kamarády, a pak je třeba vybrat datum, místo a čas. Volím dnešní večer (v půl 8 už snad bude mít volno každý ), místo je jasné, pomocí automatického vyhledávání označuji naší oblíbenou pivnici, jenž nemá ve městě konkurenci. Jen si nejsem jistý, jestli Nikča cestu do pivnice zná? Pokud se ale nemýlím, může si v aplikaci Pivo?! otevřít navigaci s mapami od Applu a pak už jistě nezabloudí.

Teď už stačí jen poslat a čekat, kdo potvrdí a kdo o skvělou akci přijde. 

Během čekání přemýšlím nad tím, co by se dalo podniknout o víkendu. Momentálně mě nic nenapadá, ale vím, že posezení u piva to jistí, třeba v nějakém novém podniku. Výhodou je, že i když je pivní aplikace od Staropramenu, rozhodně není její použití omezené jen na pivnice čepující tuto značku. Pozvat své kámoše můžu kamkoliv!

Neváhám a rovnou posílám další pozvání na víkendové pivko. Po domluvení si akci ještě přidávám do kalendáře pod označením Pivo?!, abych náhodou nezapomněl.

Ještě stále ti není jasné, jak si domluvit program na večer?

 Pivo?! si můžeš zdarma stáhnout v iTunes App Store nebo v Google Play.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.