Vyberte možnost Stránka

Absolutní revoluce. Parker 5TH mění svět luxusních potřeb!

Absolutní revoluce. Parker 5TH mění svět luxusních potřeb!
Rate this post
!AdSense – before contentVíte o tom, že profesionálně oblečený a vystupující člověk je často výrazně úspěšnější než jeho stejně nadějný kolega, který nedbá o svůj vzhled?

Úspěšní muži tohle dobře vědí. Jsou obeznámeni i s tím, že reklamní propiskou na obchodním jednání svého partnera rozhodně neohromí. Luxusní a designové pero je proto nedílnou součástí jejich image a stylu.

Stejně tak jako PARKER, stále nejvyhledávanější značka prestižních psacích potřeb, více než stovku let mění životy lidí díky svým jedinečným inovacím v oblasti luxusních psacích potřeb, nyní přichází s absolutní revolucí.

Na plnicí pero, kuličkovou tužku, roller nebo jakýkoliv dosavadní psací systém můžete úplně zapomenout. Je tu něco nového, něco přelomového, doslova revoluce v psaní, která reflektuje přání a potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Kovový jedinečný psací hrot, trendy design, mimořádný zážitek z psaní lehkou rukou, absolutní čistota a snadná výměna náplně, to vše v sobě kombinuje nová technologie Parker 5TH.

První systém na světě

Který naplno odpovídá vysokým nárokům budoucích uživatelů, naplno Vás ohromí. Stane se neoddělitelnou součástí Vaší osoby, bude Vás doprovázet na každém kroku, nebudete ho chtít odložit. Můžete si ho dokonce označit i svým monogramem nebo logem své firmy. Princip točící kuličky, hrotu či plnicího pera je suverénně překonán a nahrazen zcela novým – pátým – psacím systémem Parker 5TH. Tento perfektní doplněk pro všechny moderní muže, kteří věnují pozornost svému stylu, je založený na vyvinutí technologicky pokročilé náplně a gravitovaném kovovém hrotu.

Výsledkem je nejen jedinečný zážitek z psaní s luxusním designem, ale krásný rukopis a pocit plynulého skluzu pera. Unikátní špička se totiž přizpůsobí Vašemu vlastnímu stylu psaní hned během několika slov. Luxusní pero, tedy zdánlivě nepodstatný doplněk, nesmí nikdy chybět v ruce každého úspěšného muže. Profesionální image je na celém světě nedílnou součástí úspěchu.

Ať chceme nebo ne, je to fakt, který si každý z nás musí velmi rychle uvědomit. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.