Vyberte možnost Stránka

Nenechte svou partnerku zmrznout – Kupte jí módní bundu

Nenechte svou partnerku zmrznout – Kupte jí módní bundu
Rate this post
!AdSense – before contentRozhodl jste se udělat své partnerce radost a koupit jí novou bundu? Pak jste tady správně.

Bunda je opravdu kousek oblečení, který nutně potřebujete ať je venku mráz nebo léto. Takový praktický kousek se dá nosit do práce i na zahradu, ke kalhotám i sukni. Bunda o nás tak trochu říká, jací jsme, na což byste neměl při koupi zapomínat.

Jak vidíte svou partnerku? Jako drsnou motorkářku? Sportovního nadšence? Elegantní dámu?

Podle toho byste měl vybírat – řekněte své partnerce, co si o ní myslíte pomocí bundy. Ta jí alespoň vydrží déle, než růže.

 

Drsňačka s motorkou i bez motorky

Pokud je vaše partnerka drsnější povahy a jen tak se něčeho nezalekne, nejlepší volbou pro ni bude nějaká kožená motorkářská bunda. Zatímco o pravou kůži je potřeba pečovat a vaše peněženka bude po takové investici mnohem lehčí, lze koupit i koženkové modely, které jsou skoro k nerozeznání od originálu. Při výběru si akorát dávejte pozor na počet kapes, který nemusí zrovna sahat k tisícovce, a barvu. Mezi ženami jsou nejoblíbenější červené a černé kožené bundy. Takové kožené bundy se hodí skoro ke všemu, přičemž se dají nosit do města, do práce i k šatům na formálnější akce.

Sportem ku zdraví

Je-li vaše partnerka zastánkyní zdravého životního stylu, ráda sportuje a neustále něco dělá, výběr bundy byste tomu měl přizpůsobit. Sportovní bundy jsou nejlepší ze sofshellového materiálu, který neprofoukne, udrží teplo a naopak nepropustí vlhkost. Sportovní bundy jsou už potom uzpůsobené i počtem kapes, kapucí nebo stahováním lemů na gumičku či suchý zip. V takové bundě lze nejlépe vyrazit do přírody nebo někam za sportem.

Elegance sama

Další typ bundy, který můžete pro svou partnerku vybrat, jsou klasické bundy, které se hodí na každodenní nošení. Pro větší elegantnost vybírejte takovou bundu, která bude mít pásek na stažení či například ozdoby v podobě kožešinových okrajů. Zase to ale nepřehánějte, aby si někdo nemyslel, že vaše partnerka nosí kolem krku mrtvou lišku.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.