Vyberte možnost Stránka

Pánské šperky jsou nutností, ne zženštilostí

Pánské šperky jsou nutností, ne zženštilostí
Rate this post

Víte, bez jaké položky by žádný outfit nebyl kompletní? Bez těch správných šperků. A když se řekne slovo šperky, nemusí se nutně jednat o dámské náušnice, prstýnky a náhrdelníky. Široká nabídka existuje i pro pánskou část obyvatelstva. Schválně se na některé z nich pojďme podívat!

Pánské šperky

Nenapadají vás žádné pánské šperky? To je ale ohromná škoda, vždyť přece existují manžetové knoflíčky, prsteny, náramky a řetízky. A žádná z těchto položek rozhodně není zženštilá. Právě naopak. Správně zvolený doplněk dodá vašemu oblečení tu správnou jiskru, eleganci a dá okolí najevo, že o sebe dbáte a máte cit pro detail. Až se tedy budete příště chystat na pracovní schůzi nebo na schůzku s partnerkou, zvažte, zda by váš outfit neocenil ještě nějaký ten zdůrazňující detail navíc.

Inspirace

Pro vaši lepší orientaci ve světě pánských šperků a doplňků můžete využít například magazín o špercích. Ten vám poslouží i jako inspirace a budete mít lepší představu o tom, co se právě nosí. Populární jsou také párové šperky pro vás a vaši drahou polovičku. Uděláte tak radost jak sobě, tak i své partnerce, která ocení vaši nápaditost.

Hodinky jsou také šperk

A pokud přeci jen nejste typ muže, který své tělo rád zdobí a raději vyznáváte minimalismus, můžete zvýšenou pozornost věnovat výběru těch pravých hodinek. I ty jsou totiž ozdobou. Akorát s tou výjimkou, že navíc plní i funkci měření času. A pokud je vám tato funkce málo, určitě jste si již všimli, že nejenom v České republice stoupá obliba chytrých hodinek. Ty spolehlivě nahradí váš chytrý mobilní telefon a můžou vám dělat společnost i během spánku a monitorovat jeho kvalitu.

Ať už si pro sebe některý z doplňků koupíte, či nikoli, mějte na paměti, že právě detaily se odlišujeme od ostatních. A pokud chcete světu ukázat vaše pravé já, může vám k tomu dopomoci právě vhodně zvolený prsten, náramek nebo i hodinky.

 

Zdroj obrázku:

frantic00 / Shutterstock.com

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.