Vyberte možnost Stránka

Pánské šperky jsou nutností, ne zženštilostí

Pánské šperky jsou nutností, ne zženštilostí

Víte, bez jaké položky by žádný outfit nebyl kompletní? Bez těch správných šperků. A když se řekne slovo šperky, nemusí se nutně jednat o dámské náušnice, prstýnky a náhrdelníky. Široká nabídka existuje i pro pánskou část obyvatelstva. Schválně se na některé z nich pojďme podívat!

Pánské šperky

Nenapadají vás žádné pánské šperky? To je ale ohromná škoda, vždyť přece existují manžetové knoflíčky, prsteny, náramky a řetízky. A žádná z těchto položek rozhodně není zženštilá. Právě naopak. Správně zvolený doplněk dodá vašemu oblečení tu správnou jiskru, eleganci a dá okolí najevo, že o sebe dbáte a máte cit pro detail. Až se tedy budete příště chystat na pracovní schůzi nebo na schůzku s partnerkou, zvažte, zda by váš outfit neocenil ještě nějaký ten zdůrazňující detail navíc.

Inspirace

Pro vaši lepší orientaci ve světě pánských šperků a doplňků můžete využít například magazín o špercích. Ten vám poslouží i jako inspirace a budete mít lepší představu o tom, co se právě nosí. Populární jsou také párové šperky pro vás a vaši drahou polovičku. Uděláte tak radost jak sobě, tak i své partnerce, která ocení vaši nápaditost.

Hodinky jsou také šperk

A pokud přeci jen nejste typ muže, který své tělo rád zdobí a raději vyznáváte minimalismus, můžete zvýšenou pozornost věnovat výběru těch pravých hodinek. I ty jsou totiž ozdobou. Akorát s tou výjimkou, že navíc plní i funkci měření času. A pokud je vám tato funkce málo, určitě jste si již všimli, že nejenom v České republice stoupá obliba chytrých hodinek. Ty spolehlivě nahradí váš chytrý mobilní telefon a můžou vám dělat společnost i během spánku a monitorovat jeho kvalitu.

Ať už si pro sebe některý z doplňků koupíte, či nikoli, mějte na paměti, že právě detaily se odlišujeme od ostatních. A pokud chcete světu ukázat vaše pravé já, může vám k tomu dopomoci právě vhodně zvolený prsten, náramek nebo i hodinky.

 

Zdroj obrázku:

frantic00 / Shutterstock.com

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.