Vyberte možnost Stránka

BEZ MILOSTI aneb Co vyřadit z pánského šatníku

BEZ MILOSTI aneb Co vyřadit z pánského šatníku
!AdSense – before contentChystáte se na jarní očistu svého pánského šatníku? Poradíme, které kousky by měly jít bez milosti pryč. Hned!

Jak poznat, že vaše skříň potřebuje protřídit?

  • Uvnitř panuje chaos, který nelze uklidit. Ať děláte co děláte. 
  • Nevejde se vám do šatníku nic nového.
  • Každé ráno vyndáte něco, co je obnošené, vytahané, žmolkované.
  • Raději už do skříně nechodíte, tušíte, co vás tam čeká, a tak nosíte stále to samé dokola.

Pánské (zaprané, špinavé, nepohodlné) košile

Velké procento mužů chodí do práce v košili. To samé procento mužů má také několik oblíbených modelů, které jsou jasnou volbou při ranním oblékání, kdy velmi často chybí inspirace i čas.

U těchto košil je vysoká šance toho, že vinou častého nošení a praní vznikne odolná skvrna či celkově zapraný vzhled. V takovém případě i tu sebeoblíbenější pánskou košili vezměte a bez milosti se jí zbavte. Stejně tak vyhoďte i ty košile pro muže, které vám nesedí.

letni-obleceni-pro-muze-4 (1)

Dopřejte si komfort košil šitých na míru. Foto: Pinterest

Čtěte také: Jak vytvořit pánský univerzální šatník?

Pánské (žmolkované) svetry a pulovry

Pánské svetry jsou stylové, neotřelé a dokáží příjemně zahřát. Jenže se na nich dělají pucky, žmolky a jiné nepěkné záležitosti. Můžete zkoušet fígle se žiletkou nebo žmolkovači, ale lepší je staré, puckaté svetry pro muže vyhodit a pořídit nové. Jaro je ideální dobou pro nošení cardiganů (propínacích svetrů) v silnějším i slabším provedení. Podle toho, jaké počasí zrovna je.

svetr-muz-02 (1)

Když svetr, tak bez žmolků. Jasné? Jasné! Foto: Pinterest

Čtěte také: Když pověsit, tak stylově! Ručně vyrobená, masivní ramínka za dřeva

Pánské (zaprané) trenýrky a (už nefunkční) sportovní oblečení

Chlapi obecně nemají příliš oblečení, ale pokud už něčeho více mají, pak jsou to prošlapené ponožky, staré trenky se zapranými skvrnami a funkční sportovní oblečení, které díky svému stáří už vlastně vůbec funkční není. Tyto ”poklady” zůstávají vespod polic a šuplíků, kam se postupem času dostaly a je jasné, že svého opětovného nošení se už nedočkají.

trenky-na-patek-1 (1)

Přiznejte si, že staré trenky a vytahané triko, které jste nosili ještě na školní tělocvik, už neobléknete. Zainvestujte a pořiďte si nové boxerky, které pozvednou ty správné partie. Foto: archiv firem

Čtěte také: Výraznější rozkrok, ploché břicho i kulatý zadek – Znáte ”vylepšovací” pánské spodní prádlo?

Doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.