Vyberte možnost Stránka

Oblečení s potiskem může fungovat i jako skvělý dárek

Oblečení s potiskem může fungovat i jako skvělý dárek
Rate this post

V dávných dobách bylo v podstatě každé oblečení originálem. Sice často vypadalo jako přehoz na gauč, případně pytel na brambory s dírami na ruce, ale každý nosil výsostně osobitý outfit.

V dnešní době už doma šité oblečení nenosíme, oblečení se vyrábí sériově, takže na světě existují miliony lidí, kteří vlastní stejná trička, mikiny a kalhoty jako vy.

Ovšem i tak je možné být v tomto ohledu originální a vůbec není nutné připlácet si za produkt na zakázku.

Domácí potisk není dobrý nápad

Řeč je samozřejmě o potisku. Levném způsobu, jak se alespoň trochu vymykat. Jste odvážní? Zkuste si na oblečení vyrobit nápis sami, ale nemůžeme vám to doporučit.

Budete k tomu potřebovat jen PC, tiskárnu a vhodný nažehlovací papír. Na počítači si vyrobíte vzorec nebo nápis, co chcete mít na oblečení, vytisknete na nažehlovací papír a pomocí žehličky následně obtisknete na textil. Je dost možné, že se bude jednat o na první pohled dobrou práci.

Brzy vás ovšem pozitivní myšlenky opustí, jelikož nejpozději do prvního nebo druhého vyprání se začne potisk odlepovat či jinak deformovat. Je tedy lepší se příliš netrápit a neničit si zbytečně oblečení, když si můžete objednat potisk profesionálním způsobem. Ten by už vydržet měl.

Důležitá je kvalita

Aby byl výsledek co možná nejtrvanlivější, je potřeba použít nejen kvalitní způsob potisku, ale i materiál. Tričko s vlastní potiskem z nekvalitních umělých surovin nikdy nevydrží dostatečně dlouho. Proto se k tomuto účelu používají pouze textilie ze 100% bavlny, alespoň tedy v dobře vedených prodejnách.

Nakupujte hlavně v obchodech, které mají dobré recenze. Jedná se alespoň o nějaký příslib toho, že dostanete kvalitní oblečení. Vybírejte dodavatele pečlivě, zejména, chcete-li pořídit potištěné oblečení někomu blízkému jako dárek. V případě rychlého vyblednutí anebo jiné degradace emblému nebo nápisu by si mohla dotyčná osoba myslet, že jste na ni šetřili.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.